KOQCX 45600 - 851344701900

Podróż, podczas której odkryjesz naturalne smaki.

Dzięki zamontowanemu z tyłu piekarnika wiatraczkowi, piekarnik konwekcyjno-parowy KitchenAid Compact Combi łączy potencjał pary oraz napędzanego przez wiatrak powietrza, pozwalając gotować przepyszne dania, które są nienagannie zarumienione od zewnątrz oraz cudownie delikatne i soczyste w środku. Poza tym dzięki czterem poziomom wtrysku pary zawsze zachowujesz pełną kontrolę.Czysta para, czyste i autentyczne smaki

Podczas gotowania na parze wartości odżywcze i smaki są magicznie zachowywane, a składniki nabierają rozpływającej się w ustach soczystości.

Gotowanie na parze to doskonała metoda gotowania zdrowych, lekkich dań. Wystarczy wybrać składniki i umieścić je w specjalnie zaprojektowanej tacy do gotowania na parze. Para równomiernie gotuje żywność w temperaturze poniżej 100°C, zachowując wszystkie witaminy, minerały i wartości odżywcze.Funkcje specjalne

Ten piekarnik będzie najlepszym sprzymierzeńcem podczas specjalnych przygotowań wymagających wysokiej precyzji i maksymalnej kontroli.Pomoc przy gotowaniu

Ta inteligentna funkcja obejmuje menu wstępnie zaprogramowanych przepisów wyświetlanych po dotknięciu przycisku. Piekarnik Compact Combi ma 70 dań do wyboru. Dzięki temu zawsze gotujemy z pełnym przekonaniem, że piekarnik KitchenAid zadba o wszystko.Przygotowanie jogurtu

Prosta w obsłudze funkcja automatyczna pozwalająca w łatwy sposób przygotowywać domowy jogurt za pomocą jednego kliknięcia.

Pieczenie ciasta

Dzięki wilgotnemu środowisku tworzonemu przez ciepłą parę, wszystkie ciasta i ciasto na chleb z drożdżami zyskują lepszą strukturę, a każdy wypiek ma w efekcie doskonałą jakość.

Konserwacja

Idealna funkcja do przygotowywania słoików z przetworami owocowo-warzywnymi, jest również przydatna do sterylizowania garnków używanych w tym celu.

AKCESORIA W ZESTAWIE

Sonda temperatury

Funkcja ta pozwala precyzyjnie mierzyć wewnętrzną temperaturę gotowanego jedzenia oraz automatycznie wyłączać piekarnik, gdy osiągnie optymalny stopień rozgrzania.

Gąbka

Podczas intensywnego użytkowania lub w wypadku dużej wilgotności przydatna może okazać się dołączona do zestawu gąbka, która usunie wilgoć z podstawy komory w piekarniku parowym.

1 kratka oraz 1 blacha do pieczenia

Dzięki kratkom do żywności dociera prawidłowy obieg powietrza. Blachy do pieczenia mogą być używane jako uniwersalne naczynia do pieczenia, ale można też w nich umieszczać mniejsze naczynia żaroodporne.

Tacka ociekowa

Można ją położyć na dolną półkę w komorze piekarnika, aby gromadziły się na niej krople wilgoci skapującej z górnej perforowanej tacy. Można też na niej położyć blachy do pieczenia podczas pracy w wielopoziomowym trybie gotowania.

Kolekcja Czarna stal

Piekarnik Compact Combi należy ponadto do nowej kolekcji urządzeń KitchenAid o nazwie Czarna stal: czysta czarna stal jest wypolerowana w sposób nadający unikatowy, ciepły, elegancki i stylowy wygląd.KOMPAKTOWY PIEKARNIK KONWEKCYJNO-PAROWY 45 CM KOQCX 45600

Wyposażony w stal Anti-Fingerprint, która zachowuje piękno tego urządzenia dzięki łatwemu czyszczeniu. Profesjonalne wykonanie, ikoniczny design i jakość rzemieślnicza, do której jesteś przyzwyczajony.

Magia wody zamieniająca się w parę fascynuje tych z nas, którzy widzą poezję w nieoczekiwanych miejscach. KitchenAid Steam Oven, dzięki swoim licznym funkcjom, jest po prostu tym, w którym poezja łączy się z kreatywnością i innowacją, aby uzyskać nowe doświadczenie w gotowaniu. Czytaj dalej…

Funkcja Pure Steam generowana przez kocioł z boku piekarnika owija żywność niczym chmura, nadając twoim purpurowym szparagom krewetki o nowym smaku. Pożywny i zdrowy w tym samym czasie na wspaniałe risotto!
Odkryj także przepisy kulinarne Sous-vide : przepisy na Sous-Vide Cooking to wielofunkcyjna funkcja składająca się z 10 trybów do eksperymentowania, przechodzenia przez najbardziej ekscytujące rodzaje kuchni.
Dzięki wentylatorowi Twój piec kuchenny KitchenAid może również łączyć powietrze wymuszone parą i wentylatorem w celu ugotowania smacznych potraw, doskonale rumiane na zewnątrz, a soczyste i delikatne od wewnątrz. Plus, z czterema poziomami wtrysku pary, być całkowicie pod kontrolą.
W dodatku, czarny parowy piec ze stali nierdzewnej jest wyposażony w czujnik temperatury . Temperatura rdzenia żywności będzie stale widoczna na wyświetlaczu cyfrowym piekarnika, a po wybraniu pożądanego poziomu ciepła, piekarnik parowy KitchenAid utrzyma tę samą temperaturę z absolutną precyzją, niezbędną do przygotowania znakomitego Bresse. kurczak z żółtym winem.

. Zamknij

Dane techniczne


DANE TECHNICZNE

Szerokość urządzenia (mm) 595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 668
Głębokość urządzenia (mm) 537
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 688
Wysokość urządzenia (mm) 455
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 585
Waga netto (kg) 31
Waga brutto (kg) 34
Natężenie (A) 10
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 125
Moc przyłączeniowa (W) 1450
Głębokość niszy (mm) 550
Minimalna wysokość niszy (mm) 460
Maksymalna wysokość niszy (mm) 460
Wymiary urządzenia (mm) Średni
Kod EAN 8003437395109
Rodzaj urządzenia Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Prowadnice piekarnika Stelażowe
Kontrola czasu Elektroniczne
Opcje ustawiania czasu Start/stop
Sterowanie Mechaniczne i elektroniczne
Pojemność użytkowa (komory) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/EC) 29
Rodzaj zasilania Elektryczna

EFEKTYWNOŚĆ

Klasa efektywności energetycznej A
Zużycie energii w cyklu w trybie z włączonym wentylatorem - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.6

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Dokumenty i rejestracja

Pobierz instrukcję obsługi tutaj lub zarejestruj swój produkt, aby uzyskać najlepsze wsparcie KitchenAid

Instrukcje obsługi i dokumentacja

Instrukcja obslugi

Pobierz

Instrukcja instalacji

Pobierz

karta produktu

Pobierz

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Specyfikacja produktu

Pobierz

5-letnia gwarancja

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Ogólne postanowienia dotyczące gwarancji prawnej i umownej opisano w dokumencie PDF, który można pobrać za pomocą tego łącza.

POBIERZ GWARANCJĘ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.