NADAJ SWOJEJ KUCHNI KOLOR ELEGANCJI

Wydobyliśmy wszystko co kochasz ze stali nierdzewnej i ubraliśmy w czarny kolor.


EKSKLUZYWNE, STYLOWE, PONADCZASOWE

Połączenie koloru klasy premium z pierwszorzędnym wzornictwem – nasza nowa gama produktów to delikatniejsza i przyjemniejsza alternatywa dla tradycyjnych modeli. Szczotkowany metal i czarna stal nierdzewna łączą się z chromowanymi detalami i satynowymi w dotyku uchwytami, dodając elegancji każdej kuchni.WYRÓŻNIAJĄCE WZORNICTWO

Każdy element serii zapewnia nie tylko profesjonalne funkcje, lecz również kultowe wzornictwo i jakość wykonania, do których przywykłeś.

LUKSUSOWA FAKTURA

Elegancka, innowacyjna matowa faktura tej serii sprzętu tworzy wyjątkową przestrzeń dla Twojej pasji do gotowania.

POWŁOKA ANTIFINGERPRINT

W nowej gamie wykorzystano technologię zapobiegającą powstawaniu odcisków palców, chroniącą powierzchnię urządzeń przed brzydkimi śladami.

PIEKARNIK TWELIX ARTISAN

Aby zapewnić Ci jeszcze wspanialsze doświadczenia kulinarne, marka KitchenAid opracowała piekarnik Twelix Artisan, który umiejętnie łączy 3 różne metody pieczenia: na parze, pod osłoną pary i konwekcyjne.<br /><br />
Twelix Artisan wyposażony jest w elementy takie jak specjalny czujnik temperatury, który stale monitoruje temperaturę wewnątrz dania, oraz drzwiczki z systemem łagodnego domyku, które za każdym razem cicho i płynnie zamykają się po lekkim popchnięciu.KOMPLEKSOWY ZESTAW URZĄDZEŃ

Zaprojektowany do samodzielnego użytku lub w połączeniu z innymi urządzeniami z czarnej i nierdzewnej stali, zestaw ten zapewni Ci wyjątkowe funkcje, jednocześnie uzupełniając wystrój Twojej kuchni.PIEKARNIK SPEED OVEN

W każdej chwili możesz przyśpieszyć czas gotowania i sprawdzić temperaturę wewnątrz dania na cyfrowym wyświetlaczu piekarnika.

KUCHENKA MIKROFALOWA

Zaawansowana technologia, jak na przykład system Sensor Cook, zapewnia uzyskanie doskonałych rezultatów i niezrównany smak.

PIEKARNIK PAROWY

Pieczenie na parze pozwala w magiczny sposób zachować składniki odżywcze oraz smak: wybierz jedną z 10 różnych funkcji.

PIEKARNIK WIELOFUNKCYJNY

Ogromna liczba funkcji zainspirowanych pracą szefów kuchni zapewniających idealne, wielowymiarowe doświadczenia z gotowania: od pieczenia na ruszcie po wypiek ciast.

EKSPRES DO KAWY

Dzięki zintegrowanemu, mocnemu młynkowi sprawi, że każda filiżanka kawy będzie wyśmienitym napojem o niezrównanym aromacie.

SZUFLADA PODGRZEWAJĄCA

Dzięki niej Twoje potrawy będą zawsze serwowane na gorących talerzach lub w ciepłych kubkach, tak jak w najznamienitszych restauracjach.

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.