O KitchenAid
Istota marki

Od ponad wieku marka KitchenAid traktuje jedzenie poważnie, a jej produkty stanowią idealne połączenie profesjonalnej wydajności, wysokiej jakości i kultowej stylistyki.

Traktujemy jedzenie poważnie

Hasło „traktujemy jedzenie poważnie” (ang. „Serious About Food”) uosabia filozofię marki KitchenAid. Jedzenie zapewnia naszym ciałom energię, ale uważamy, że jest też czymś więcej. Traktowanie jedzenia poważnie, nie oznacza skupienia się wyłącznie na czynności gotowania. To odkrywanie świata wszystkimi swoimi zmysłami, motywowane miłością do wspaniałego jedzenia. To znajdowanie przyjemności w dzieleniu się i sposób, w jaki wyrażamy nasze poczucie stylu w kuchni. To również wyzwanie innowacyjności i radość z odkrywania nowych smaków i możliwości.

KitchenAid

Profesjonalna wydajność

Podczas opracowywania swoich produktów KitchenAid od zawsze polega na radach, wiedzy i sugestiach profesjonalistów. O wyjątkowości naszych urządzeń świadczy również najwyższa jakość wykonania. Te dwie cechy pomogą rozpalić twoją kulinarną pasję i osiągnąć najlepsze wyniki. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem, czy też jesteś na najlepszej drodze, aby zostać ekspertem, KitchenAid będzie dla ciebie idealnym partnerem: wszystkie nasze urządzenia są inspirowane, projektowane i opracowywane we współpracy z zawodowymi szefami kuchni. Wynikiem tej długoletniej kooperacji jest linia produktów, których technologie i materiały zapewniają najlepsze profesjonalne rezultaty. Oznacza to, że oddajemy w Twoje ręce stylowe i wydajne urządzenia wysokiej jakości, wzbogacając Twoją dietę oraz stylistykę Twojej kuchni. Każdy, kto zna prawdziwe znaczenia hasła „traktujemy jedzenie poważnie” może dziś osiągać profesjonalne rezultaty, dzięki sposobowi, w jaki powstają produkty KitchenAid.

Jakość Artisan

Wzrok i dotyk to pierwsze zmysły, które reagują, gdy mamy do czynienia z produktami KitchenAid. Wszystkie urządzenia KitchenAid charakteryzują się doskonałym wykonaniem, wytrzymałością, wyrafinowanymi materiałami, solidną budową i najwyższą dbałością o szczegóły. Patrząc na stal nierdzewną i dotykając jej, mamy poczucie wytrzymałości i niezrównanej jakości. Wszystkie te elementy są w harmonijny sposób połączone z niezwykle staranną stylistyką, szczegółowością i uwagą zarówno w dużych, jak i małych urządzeniach.

Kultowa stylistyka

Pełna linia małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego oraz przyborów do gotowania KitchenAid zawsze wyróżniała się dzięki ponadczasowej, wyjątkowej i odważnej stylistyce, która dodaje charakteru każdej kuchni, a zainspirowana została kultowym mikserem stojącym. Nie ulega wątpliwości, że doskonałe wykonanie, wytrzymałość, solidna budowa, materiały wysokiej jakości i dbałość o szczegóły były i pozostają podstawą wszystkich produktów KitchenAid – bez względu na to, czy chodzi o duże, czy małe urządzenia, oraz czy są to modele wolnostojące, czy do zabudowy.

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.