Tostery

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować bajgle na śniadanie czy tosty na podwieczorek, przyda Ci się nowy toster. Dzięki dużym otworom i inteligentnym czujnikom ciepła nasze tostery umożliwiają przygotowanie idealnej przekąski.


Co to za miły zapach?
Coś, co chciałbyś schrupać…

Tost

Cóż by to było za życie bez cudownego, ciepłego kawałka tostowego chleba pokrytego roztopionym solonym masłem?
Nieważne, czy wolisz, gdy jest lekko zrumieniony, czy dobrze wypieczony i chrupiący - możesz przyrządzić go tak, jak lubisz.

Grillowane kanapki

Grillowane kanapki mieszczą się w bardzo szerokich komorach, dzięki czemu możesz przygotować szybki lunch ze świeżymi składnikami. Eksperymentuj z dodatkami i serowym nadzieniem!

Bajgle

Bajgle z sezamem, bajgle z cebulą, bajgle na okrągło. Nasze ustawienie do opiekania bajgli sprawia, że nie przypiekają się one z jednej strony, dzięki czemu możesz rozsmarować na nich kremowy serek!

Do czego wykorzystasz swój toster?
Co wziąć pod uwagę

Sam kroisz pieczywo na tosty?

Nasze tostery mają szersze komory na pieczywo domowej roboty, możesz więc opiekać w nich tradycyjne kromki lub grube pajdy wiejskiego chleba. Witaj toście na zakwasie!

Bajgle czy podpłomyki?

Szerokość komór jest całkowicie regulowana, dlatego opiekanie bajgli czy podpłomyków nie stanowi dla tych tosterów żadnego problemu!

Wolisz bagietki?

Długie komory idealnie pomieszczą dłuższe pieczywo, takie jak bagietki. Bo któż nie kocha opieczonej bułki z nadzieniem na lunch?

Spójrz i podrzuć!

Dzięki funkcji wysokiego windowania kromek możesz ukradkiem zerknąć, jak bardzo wypieczone są Twoje tosty. Chcesz, by wyskoczyły wcześniej? Żaden problem.

Potrzebujesz coś rozmrozić?

Rozmrażaj błyskawicznie swoje kromki pieczywa w naszym tosterze. Po prostu wybierz program rozmrażania i gotowe!

Zabiegane poranki?

Żaden problem, jeśli domownicy kręcą się po kuchni chcąc przygotować swoje tosty w różnym czasie. Funkcja niezależnych komór sprawia, że możesz wkładać kolejne tosty, kiedy tylko zechcesz.

Jak dokonać wyboru

Jeśli wciąż nie jesteś pewien, dobierz toster do swojego stylu życia.Użycie okazjonalne
czy codzienne?

Bez względu na to, czy korzystasz z tostera każdego ranka, czy jedynie przygotowujesz niedzielne kanapki, mamy właściwy model dla Ciebie.Do dużego, czy
małego gospodarstwa?

Wybierz toster 2 komorowy lub 4 komorowy w zależności od tego, ilu łakomczuchów musisz nakarmić w jednym czasie. Koniec z walką o pierwsze miejsce w kolejce!Jaki jest Twój
styl?

Miksuj i łącz, aby dopełnić wygląd swojej kuchni. Nasze tostery z kolekcji Design pasują do naszych czajników, wyglądają też elegancko i stylowo na Twoim blacie.Połącz swój piękny toster
z pasującym do niego czajnikiem

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁĄ GAMĄ

Zafascynowani śniadaniami

Zacznij dzień stylowo

Czajniki

Potrzebujesz filiżanki pysznej kawy lub herbaty do swojego tosta? Nie szukaj dalej.

Ekspresy do kawy

Znaleźliśmy sposób dla miłośników kawy na zaparzenie idealnej filiżanki naparu – dokładnie tak, jak lubisz.

Tostery

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.