KUCHENKA MIKROFALOWA TYPU COMBI - CZARNA STAL SZLACHETNA 45 CM / NOWOŚĆ KMQCXB 45600

KMQCXB 45600 - 851358001900

Na dobrej fali, z pełną elegancją

Przeznaczona do zabudowy kuchenka mikrofalowa Combi w kolorze nieskazitelnie czarnej stali szlachetnej

Elegancka i stylowa kuchenka mikrofalowa, należąca do kolekcji Czarna stal marki KitchenAid, dodaje kuchni unikatowego ciepła.
Kuchenka jest wyposażona w duży 40 cm talerz obrotowy i 8 funkcji gotowania, takich jak Gotowanie z czujnikiem, które pozwala od początku do końca kontrolować cały proces i wyczarowywać niezrównane potrawy. Dzięki funkcji Gotowanie na parze oraz specjalnemu akcesorium parowemu gotujemy zdrowo, zachowując wszystkie pierwotne smaki i substancje odżywcze. Funkcje Opiekanie na chrupko oraz Grill rozbudzą natomiast naszą kreatywność.System 3D

W KitchenAid zastosowaliśmy nowoczesny i opatentowany system rozprowadzania mikrofal, który łączy podwójną emisję mikrofal z ich odbiciem. Złożony schemat mikrofal napełnia komorę energią mikrofalową, która rozprzestrzenia się na całą kuchenkę, aż po wszystkie zakamarki. W rezultacie otrzymujemy doskonały, równomierny i szybki proces podgrzewania.Innowacyjna technologia, zaawansowana wydajność

Gotowanie z czujnikiem

Dzięki tej wyjątkowej technologii gotowanie w kuchence mikrofalowej staje się jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać rodzaj jedzenia w menu Gotowanie z czujnikiem, a inteligentne czujniki zajmą się resztą, automatycznie dostosowując czas oraz moc gotowania na podstawie soczystości i temperatury pokarmu.

Technologia ProSteam

Stosując specjalne naczynie parowe oraz nadajnik o niższej mocy, można podgrzewać jedynie wodę w naczyniu, aby wytworzyć parę, która ugotuje danie bez stosowania mikrofal. Ta specjalna funkcja parowa pozwala w różnorodny sposób gotować zdrowe i naturalne potrawy w kuchence mikrofalowej.

Technologia Opiekanie na chrupko

Ekskluzywna technologia Opiekanie na chrupko pozwala gotować tak jak w zwyczajnym piekarniku lub na palniku, ale o 75% szybciej dzięki połączeniu trzech źródeł ciepła: mikrofal, specjalnego opatentowanego talerza do zarumieniania oraz funkcji grilla w piekarniku. W ten sposób smakowite przekąski, takie jak focaccia, krewetki czy choćby frytki, są zawsze chrupiące i idealnie wypieczone.

Funkcja Grill

Szybkie i równomierne pieczenie, które umożliwia funkcja grilla, pozwala przygotowywać idealnie wypieczone ciasta i smakowite tarty.AKCESORIA W ZESTAWIE

Talerz obrotowy

Może być stosowany w wypadku wszystkich metod gotowania. Gromadzą się na nim wyciekające z jedzenia soki i cząstki pokarmu, które w przeciwnym wypadku zaplamiłyby i zabrudziły wnętrze mikrofali.

Kratka grillowa i Kratka wymuszonego obiegu

Kratka grillowa to wysoka podstawka druciana, której można używać do grillowania za pomocą funkcji Grill. Kratka wymuszonego obiegu to niska druciana podstawka, dzięki której jedzenie znajduje się na odpowiednim poziomie, aby podczas stosowania funkcji Wymuszony obieg, właściwie owiewał je strumień powietrza.

Przykrywka na talerz

Służy do tego, aby zakryć nią jedzenie podczas gotowania i podgrzewania w kuchence mikrofalowej; zmniejsza zachlapania, pozwala zachować soczystość pokarmu oraz skraca czas całego procesu.

Talerz do zarumieniania z uchwytem

Jedzenie można położyć bezpośrednio na talerzu do zarumieniania i użyć specjalnego uchwytu, aby wyjąć talerz z kuchenki.

Naczynie parowe

Naczynie parowe używane z sitkiem służy do gotowania ryb, warzyw i ziemniaków. Naczynia parowego bez sitka można użyć do gotowania ryżu, makaronu czy białej fasoli.

Tacka do pieczenia

Jest stosowana podczas gotowania w trybie Wymuszonego obiegu w celu pieczenia chleba, ciasta, tortów przekładanych czy pizzy.

Kolekcja Czarna stal

Przeznaczona do zabudowy kuchenka mikrofalowa Combi należy do nowej kolekcji urządzeń KitchenAid o nazwie Czarna stal: czysta czarna stal jest wypolerowana tak, aby dodawać unikatowości, ciepła, elegancji i stylu.KUCHENKA MIKROFALOWA TYPU COMBI - CZARNA STAL SZLACHETNA 45 CM / NOWOŚĆ KMQCXB 45600

KitchenAid stworzył pierwszą kolekcję Kuchenka mikrofalowa czarna ze stali nierdzewnej: czystą czarną stal nierdzewną, szczotkowaną dla unikalnego, ciepłego efektu, eleganckiego i stylowego. Ta seria wykorzystuje technologię Antifingerprint, która chroni piękno tego urządzenia od odcisków palców. Każdy element oferuje nie tylko profesjonalne parametry, ale także kultową stylistykę i jakość rzemieślniczą, do których jesteś przyzwyczajony.
Kolor ten został zastosowany do kuchenki mikrofalowej KitchenAid Black ze stali nierdzewnej KMQCXB 45600. Czytaj dalej… Zaawansowana technologia, taka jak technologia Sensor Cooking, która zapewnia precyzyjne, aby osiągnąć doskonałe rezultaty i niezrównane smaki, z wytrzymałą, profesjonalną konstrukcją.

z ośmioma funkcjami specjalnymi (takimi jak Crisp, gotowanie na parze, utrzymywanie ciepła, grill, grill Turbo i Glrill + kuchenka mikrofalowa) i czterem tradycyjnym, kuchenka mikrofalowa gwarantuje gotowanie idealne, szybkie i równomierne, zachowując jednocześnie wszystkie oryginalne smaki i składniki odżywcze. Ta 40-litrowa kuchenka mikrofalowa ma wyświetlacz LCD, a także talerze obrotowy o przekątnej 36 cm i akcesoria parowe. Zamknij

Dane techniczne


DANE TECHNICZNE

Szerokość urządzenia (mm) 595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 669
Głębokość urządzenia (mm) 560
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 685
Wysokość urządzenia (mm) 455
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 561
Waga netto (kg) 35
Waga brutto (kg) 37
Natężenie (A) 16
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 135
Moc przyłączeniowa (W) 2800
Głębokość niszy (mm) 550
Minimalna szerokość niszy (mm) 556
Maksymalna szerokość niszy (mm) 568
Minimalna wysokość niszy (mm) 450
Maksymalna wysokość niszy (mm) 455
Szerokość komory (mm) 450
Wysokość komory 210
Kod EAN 8003437395666
TYP URZĄDZENIA Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Dodatkowy sposób grzania - Nawiew Tak
Dodatkowy sposób grzania - Grill Tak
POJEMNOŚĆ 40
Zegar Tak
Otwieranie drzwi Uchwyt
Moc grilla (W) 1600
Maksymalna moc mikrofal 900
Timer Tak
Talerz obrotowy Tak
Średnica talerza obrotowego (mm) 360
Sterowanie Elektroniczne
Rodzaj grilla Element grzejny
Piekarnik z funkcją mikrofal Przy użyciu mikrofal

Kuchenki mikrofalowe

Dokumenty i rejestracja

Pobierz instrukcję obsługi tutaj lub zarejestruj swój produkt, aby uzyskać najlepsze wsparcie KitchenAid

Instrukcje obsługi i dokumentacja

Instrukcja obslugi

Pobierz

Specyfikacja produktu

Pobierz

5-letnia gwarancja

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Ogólne postanowienia dotyczące gwarancji prawnej i umownej opisano w dokumencie PDF, który można pobrać za pomocą tego łącza.

POBIERZ GWARANCJĘ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.