4,7L DZIEŻA DO PIECZENIA Z POKRYWĄ 5KSM2CB5BGS

Dzieża do chleba: co znajduje się w zestawie?

Dzięki dzieży z pokrywką każdy bochenek będzie idealnym wypiekiem.Co znajduje się w zestawie?

Ceramiczna dzieża 4,7 l

Wzmocniona tytanem dzieża ceramiczna z 5-letnią gwarancją braku wyszczerbień. Wyposażona w wygodne uchwyty i miernik wyrośnięcia ciasta. Można myć w zmywarce.

Ceramiczna pokrywka żaroodporna

Pokrywka ceramiczna jest idealnie dopasowana do dzieży do chleba. W ten sposób powstaje środowisko podobne do tego w tradycyjnym piekarniku parowym. Można myć w zmywarce.

Prev
Next

Jak dzieża do chleba ułatwia pieczenie:

  • Piecz w domu chleb dobrej jakości
  • Łatwo wymieszaj składniki, zagnieć ciasto, zostaw do wyrośnięcia i upiecz
  • Wytrzymała ceramiczna dzieża i pokrywka
  • Pojemność 4,7 l, odpowiednia do przygotowania bochenka chleba
  • Do mikserów stojących KitchenAid z uchylną głowicą (pasuje zarówno do mikserów z uchylną głowicą 4,3 l, jak i 4,8 l).


Wymieszaj i upiecz ciasto w jednym pojemniku

Dzięki naszemu uniwersalnemu narzędziu upieczesz doskonały chleb od podstaw.
Ta ceramiczna dzieża z pokrywką pozwoli Ci przygotować idealny bochenek za każdym razem.

Mieszanie i wyrabianie

Dzieża do chleba pasuje do miksera stojącego o pojemności 4,3 l lub 4,8 l w dokładnie taki sam sposób, jak każda inna misa do mieszania. Mieszaj składniki i wyrabiaj ciasto za pomocą haka do ciasta.

Dowód

Gdy ciasto urośnie, zostaw je w tej samej dzieży. Wewnętrzny miernik pozwoli Ci kontrolować stopień wyrośnięcia ciasta

Pieczenie

Ceramiczna dzieża do ciasta jest bardzo wytrzymała i można ją bezpiecznie włożyć do piekarnika (do 260°C). Pokrywka zatrzymuje parę podczas pieczenia, tworząc środowisko podobne do tego w tradycyjnym piekarniku parowym.

Podanie

Posmakuj przepysznego domowego chleba. Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła w dzieży każdy bochenek idealnie się upiecze i będzie mieć chrupiącą skórkę.

Łatwy i wygodny w obsłudze

Chcesz upiec własny chleb, ale boisz się spróbować? Ta dzieża ułatwia pieczenie chleba z ciasta wyrobionego z maks. 525 g mąki (bochenek o wadze 450–680 g). Mąkę i lepkie ciasto można łatwo zeskrobać ze ścianek dzieży.Piękna i wytrzymała

Ceramiczna dzieża nie tylko wygląda świetnie, ale jest odporna na wyszczerbienia, pękanie i zarysowanie. Obejmuje ją 5-letnia ograniczona gwarancja braku wyszczerbień.
Dzieżę możesz bezpiecznie włożyć do zamrażarki, kuchenki mikrofalowej, zmywarki lub piekarnika (do 260°C). Możesz w niej nie tylko piec chleb, ale też zmiękczyć masło, roztopić czekoladę i utwardzić lub schłodzić składniki.Pyszna chrupiąca skórka

Upiecz miękki chleb ze wspaniałą skórką. Ceramiczna dzieża do chleba utrzymuje ciepło i równomiernie je rozprowadza podczas całego procesu pieczenia, dzięki czemu chleb będzie dobrze wypieczony, a skórka chrupiąca. Wspaniały zapach pieczonego chleba błyskawicznie wypełni Twój dom. Wszyscy będą chcieli spróbować Twojego chleba!Co to jest dzieża do ciasta?

Dzieża do ciasta to drewniana misa tradycyjnie stosowana do pieczenia chleba. Składniki były mieszane i zagniatane w dzieży, po czym ciasto przykrywano i pozostawiano do wyrośnięcia.

Dzieża do chleba KitchenAid z pokrywką jest wygodną alternatywą dla tych, którzy chcą łatwo piec doskonały chleb za pomocą miksera stojącego. To nowoczesne rozwiązanie pomocne na każdym etapie – od mieszania składników przez zagniatanie i wyrastanie ciasta po pieczenie idealnego chleba.Jakiej wielkości dzieży potrzebuję?

Ta innowacyjna dzieża ma pojemność 4,7 l i doskonale nadaje się do upieczenia bochenka chleba w domu. Jest przeznaczona do wszystkich mikserów stojących z uchylną głowicą KitchenAid 4,3 l i 4,8 l. Można za jej pomocą upiec chleb z 525 g mąki, co przekłada się na bochenek o wadze 450–680 g.Delektuj się chlebem

Budzenie drożdży, ugniatanie ciasta, czas spędzony na oczekiwaniu na wyrośnięcie, pieczenie i studzenie ciasta… W pieczeniu chleba jest coś relaksującego.
Niezależnie od tego, ile bochenków chleba udało Ci się już wypiec i ile przepisów odkryć, skromny bochenek chleba może sprawić, że codzienny posiłek będzie niezwykły.4,7L DZIEŻA DO PIECZENIA Z POKRYWĄ 5KSM2CB5BGS

Chcielibyście upiec domowy chleb i jeszcze się nie odważyliście? Teraz to stało się proste za pomocą wielofunkcyjnego miksera Artisan 5! Cały proces, od momentu wyrabiania ciasta, poprzez etap wyrastania, na wypieku w piekarniku kończąc, odbędzie się w naszej nowej dzieży ceramicznej zaopatrzonej w pokrywę. Wynik będzie godny zawodowego piekarza. Uda się chlebek z chrupiącą skórką - z ziarnami lub bez, jak również słodka drożdżowa rolka cynamonowa. Wspaniały zapach świeżego chleba wkrótce zagości w Twoim domu. Czytaj dalej… Ceramiczna dzieża nie tylko świetnie wygląda, ale dzięki powłoce tytanowej, jest odporna na wyszczerbienia i zarysowania, a ponadto objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją na pęknięcia. Zamrażarka, mikrofalówka, zmywarka i piekarnik (do 260°C)? - bez obaw. Zatem oprócz zastosowania do pieczenia, może służyć do zmiękczenia masła, czekolady lub schładzania składników. Zamknij

Przystawki i akcesoria do mikserów

Rozkoszuj się chlebem na co dzień

Regularne pieczenie chleba nigdy nie było tak proste. Wypełnij swój dom ciepłem i przyjemnym zapachem świeżo upieczonego chleba.Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.