TAMPER DO BLENDERA ARTISAN K400 KSB4048TPR

KSB4048TPR - 859711590880

Bez BPA

Można myć w zmywarce

Zgodność tylko z 5KSB4026 & 5KSB1325

Pomoc w przygotowywaniu dużych ilości produktów lub mieszanek z dużymi kawałkami

W trakcie przygotowywania gęstych, zwartych mieszanek w blenderze Artisan K400 – zwłaszcza masła orzechowego czy humusu – konieczna może być dodatkowa pomoc.

Mieszaj składniki, zachowując nad nimi kontrolę

Niezawierający BPA tamper przechodzi przez pokrywkę blendera Artisan K400, ułatwiając mieszanie składników. Jest to pomocne w przypadku bardzo gęstych mieszanek, które zawierają duże kawałki składników, lub bardzo gęstych, takich jak domowy humus.

Gęste pasty i masło orzechowe

Podczas przygotowywania gęstych mieszanek lub mieszanek z dużych składników tamper przydaje się do kontrolowania procesu przygotowywania mieszanki. Za jego pomocą można przepychać składniki w wir mieszania, eliminując bąble powietrza.

Nadaje się do mycia w zmywarce

Tak jak inne akcesoria blendera Artisan K400, również tamper można myć w zmywarce. Przygotowuj wymyślne masła orzechowe i nie przejmuj się sprzątaniem!

Gęste mieszanki w prosty sposób

Twarde składniki są zazwyczaj bardzo zdrowe, ponieważ zawierają błonnik, białko i składniki odżywcze.

Warto dodawać je do mieszanek podczas przygotowywania pysznych zup, sosów, past i dipów.

Bez problemu rozdrobnisz nasiona, orzechy, lód, twarde owoce czy warzywa liściaste, uzyskując najgładszą konsystencję. Zajmie to tylko chwilę.

Przepyszne masło orzechowe

Domowe masło orzechowe jest pożywne i cudownie wszechstronne.

Niezależnie od tego, czy lubisz masło z orzechów włoskich, orzechów nerkowca czy orzeszków ziemnych, jest wiele sposobów, by dodać je do smakowitych posiłków czy słodkich przekąsek.

Zaspokój swój apetyt, dodając gładko zmiksowane domowe masło orzechowe do ciasteczek brownie, kurczaka w makaronie z sosem satay, kulek energetycznych z masła orzechowego czy nawet wołowiny z ziemniakami w sosie curry. Smacznego!

Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

TAMPER DO BLENDERA ARTISAN K400 KSB4048TPR

Niezawierający BPA opcjonalny tamper do blendera Artisan K400 ułatwia mieszanie składników i zapewnia pełną kontrolę. Do miksowania dużych lub bardzo gęstych składników. Zwykle nie ma potrzeby korzystania z tampera, ponieważ już sam blender zapewnia doskonałą wydajność. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o uzyskaniu doskonałego smaku i umożliwia płynne mieszanie twardych składników, co pozwala uzyskać gładką konsystencję zup, jedzenia dla niemowląt, masła orzechowego, domowej roboty hummusu i przecierów. Czytaj dalej… W przypadku miksowania z dużą prędkością na powierzchni ostrza może powstawać komora powietrzna, która powoduje gromadzenie się składników. Tamper umożliwia ich szybkie wepchnięcie w wir mieszania, dzięki czemu mieszane składniki uzyskają właściwą konsystencję. Produkty KitchenAid powstały z myślą o przyjemności użytkowania, aby można było jak najłatwiej je czyścić i o nie dbać. Tamper jest wykonany z gumy i plastiku niezawierającego BPA. Można go myć w zmywarce. Blender K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. W zależności od stylu życia można tworzyć i przechowywać mieszanki w porcjach o różnych wielkościach i zabierać je ze sobą. Wybierz butelkę/bidon o pojemności 500 ml (by zabierać ze sobą w torbie koktajle i soki), małe kielichy o pojemności 200 ml, wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l lub większy żebrowany szklany kielich o pojemności 1,6 l. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.