BUTELKA/BIDON O POJEMNOŚCI 500 ML Z ZESTAWEM OSTRZY DO BLENDERA ARTISAN K400 5KSB2030PJB

5KSB2030PJB - 859711590830

Guarantee_2Y

Wielofunkcyjna butelka o pojemności 500 ml niezawierająca BPA

Zgodność tylko z 5KSB4026 & 5KSB1325

Najpierw zmiksuj smoothie, następnie zmień pojemnik w bidon

Można myć w zmywarce

Możesz mieć swoje pyszne mieszanki zawsze przy sobie

Wybierz ten przenośny kielich z pokrywką ułatwiającą nalewanie, dzięki któremu możesz tworzyć mieszanki i zabierać je ze sobą. Zawiera zestaw rozszerzający do blendera Artisan K400.

Pokrywka ułatwiająca picie

Podnieś pokrywkę, aby wziąć łyk najnowszej mieszanki, niezależnie od tego, czy to zdrowy koktajl, smaczny sok ze szpinaku i ananasa, czy też spienione cafe latte.

Zestaw rozszerzający do blendera K400

Zestaw rozszerzający do przenośnego kielicha z asymetrycznymi ostrzami pozwala na miksowanie bezpośrednio w pojemniku. Załóż go na podstawę blendera K400, a po zakończeniu pracy przykryj pokrywką.

Nadaje się do mycia w zmywarce

Tak jak inne elementy wyposażenia blendera Artisan K400, również ten element można myć w zmywarce. Przygotuj coś apetycznego i nie przejmuj się sprzątaniem.

Blender nie tylko do mlecznych szejków

Blender K400 Artisan pozwoli Ci przygotować kremowe, spienione szejki. Możesz skorzystać ze wstępnie zaprogramowanego programu do smoothie, który pozwala przygotować domowe koktajle.

Ale możesz też poeksperymentować. Twarde składniki są doskonałe dla zdrowia – zawierają błonnik, białko, dobre tłuszcze i inne składniki odżywcze.

Przygotuj się więc na nowe przepisy na sosy, zupy i dipy pełne orzechów, nasion, twardych owoców i warzyw liściastych. Dokładne miksowanie zapewnia spójne rezultaty.Wzbogać smak swoich smoothie

Wzbogać domowe posiłki, napoje i przekąski o nieoczekiwane składniki.

Jeśli zawsze przygotowujesz czekoladowe smoothie, ożyw je mrożonymi jagodami acai, masłem orzechowym lub płatkami chili. Jeśli lubisz mieszankę zielonych warzyw, dlaczego nie dodać do nich zielonej herbaty? Przygotowując szklankę soku pomarańczowego, wrzuć do niego buraka lub liście szpinaku.

Dzięki blenderowi K400 Artisan możesz rozdrobnić nawet najtwardsze składniki do gładkiej konsystencji i uzyskać delikatne, dobrze zbilansowane smaki.Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

BUTELKA/BIDON O POJEMNOŚCI 500 ML Z ZESTAWEM OSTRZY DO BLENDERA ARTISAN K400 5KSB2030PJB

Nie lubisz ograniczeń? Przedstawiamy Ci butelkę/bidon o pojemności 500 ml do blendera Artisan K400, który umożliwia przygotowanie pojedynczych porcji w każdym miejscu. Zestaw z dodatkowymi akcesoriami umożliwia przyrządzanie pięknie zmiksowanych mas bezpośrednio w pojemniku, na którym można umieścić pokrywkę, by przenosić przygotowane jedzenie w torbie. Materiał wykonania butelki/bidonu to plastik niezawierający BPA. Podobnie jak w przypadku kolby lub butelki wielokrotnego użytku butelka/bidon ma praktyczny rozmiar i kształt oraz pokrywkę ułatwiającą picie. Czytaj dalej… Należy pamiętać, że butelka/bidon nie nadaje się do miksowania gorących płynów, ale idealnie sprawdzi się w przypadku przyrządzania koktajli, koktajli mlecznych, soków, kawy latte, a nawet orzeźwiającego gazpacho. Blender Artisan K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. Wzbogać swój styl życia o domowe jedzenie i napoje, przechowując zmiksowane masy, które możesz zabierać ze sobą wszędzie w dowolnym czasie. Wybierz małe butelki/bidony o pojemności 200 ml, wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l, kielich o pojemności 1,6 l do miksowania większych porcji lub poręczny tamper niezawierający BPA do gęstych past i dipów. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.