AKCESORIUM DO BLENDERA ARTISAN K400 – WYCISKACZ DO CYTRUSÓW O POJEMNOŚCI 1 L 5KSB1CPA

5KSB1CPA - 859711585860

Guarantee_2Y

Wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l niezawierający BPA

Zgodność tylko z 5KSB4026 & 5KSB1325

Można myć w zmywarce

Wyciskacz do cytrusów do blendera Artisan K400

Dzięki temu opcjonalnemu akcesorium blender w magiczny sposób przekształca się w wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l. Ciesz się sokiem z cytryny, limonki, grejpfruta lub pomarańczy.

Wszystko w zestawie

Jeśli uwielbiasz soki, ten niezawierający BPA wyciskacz do cytrusów ułatwi Ci ich przygotowanie – zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy: kosz na miąższ, stożek i pojemnik na sok z dziobkiem do nalewania.

Od limonek po grejpfruty

Obudź swoje kubki smakowe i wzbogać przepisy za pomocą wyciskacza do cytrusów o pojemności 1 l. Zamienia owoce cytrusowe w sok i oddziela miąższ. Łatwe i profesjonalne wyciskanie soku.

Nadaje się do mycia w zmywarce

Tak jak inne elementy wyposażenia blendera Artisan K400, również wyciskacz do cytrusów można myć w zmywarce. Uczucie świeżości bez konieczności ręcznego mycia.

Dlaczego warto pić sok z cytrusów?

Świeży sok nie tylko pobudza kubki smakowe i doskonale orzeźwia, ale też jest bardzo zdrowy.

Sok z pomarańczy, cytryn, limonek i grejpfrutów jest pełen witamin, minerałów i rozpuszczalnego błonnika, a przy tym świetnie smakuje.

Dzięki poręcznemu wyciskaczowi do cytrusów blender KitchenAid K400 może natychmiast zamienić się w wyciskarkę do cytryn lub pomarańczy.

Co powiesz na świeży sok o poranku lub podczas weekendowego wypadu?

Kolorowa dieta na całe życie

Dbanie o to, by na Twoim talerzu pojawiały się kolorowe potrawy, to dobry sposób na stosowanie zrównoważonej diety. Zielone kiwi, czerwone grejpfruty, żółte ziemniaki, fioletowe bakłażany – kolory oznaczają różnorodność.

Oprócz wyciskania soku za pomocą tego opcjonalnego wyciskacza do cytrusów możesz też przygotować pyszne mieszanki w blenderze K400 Artisan.

To wydajne urządzenie pozwala uzyskać potrawy o idealnym smaku i gładkiej konsystencji. Do kielicha blender możesz dodać owoce, nasiona, warzywa, a nawet lód.

Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

AKCESORIUM DO BLENDERA ARTISAN K400 – WYCISKACZ DO CYTRUSÓW O POJEMNOŚCI 1 L 5KSB1CPA

Wyciskacz do cytrusów umożliwia dostarczenie składników odżywczych i jest doskonałym narzędziem dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Przekształć blender Artisan K400 w wyciskarkę do soków dzięki temu akcesorium o pojemności 1 l. Zawiera pojemnik na sok z uchwytem i dziobkiem do nalewania, kosz na miąższ i stożek. Ułatwia automatyczne wyciskanie świeżego soku z limonek, pomarańczy, grejpfrutów i innych cytrusów. Sok można wlać do szklanki i wypić lub dodać swoich przepisów, takich jak tarta limonkowa, marynata z cytryną i czosnkiem czy zupa z marchwi i różowego grejpfruta! Rozkoszuj się wyrazistym smakiem. Czytaj dalej… Na koniec wystarczy włożyć wszystkie części wyciskacza do cytrusów do zmywarki. Blender K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. Zależnie od porządku dnia możesz przyrządzać i przechowywać mieszanki w różnych porcjach, a także zabierać je do pracy, na siłownię lub w dowolne miejsca poza domem. Wybierz butelkę/bidon o pojemności 500 ml (by zabierać ze sobą koktajle i soki w dowolne miejsca), małe kielichy o pojemności 200 ml lub tamper do gęstych mas. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.