AKCESORIUM DO BLENDERA ARTISAN K400 – BUTELKA/BIDON O POJEMNOŚCI 200 ML Z ZESTAWEM OSTRZY DO BLENDERA 5KSB2040BBB

5KSB2040BBB - 859711590840

Guarantee_2Y

Dwa małe kielichy o pojemności 200 ml niezawierające BPA

Zgodność tylko z 5KSB4026 & 5KSB1325

Blenduj i przechowuj w tym samym pojemniku

Można myć w zmywarce

Miksuj i przechowuj małe porcje w blenderze

Te opcjonalne kielichy o pojemności 200 ml umożliwiają łatwe przechowywanie cennych mieszanek. Zawiera również zestaw rozszerzający do blendera Artisan K400.

Wygodne przechowywanie

Te dwa kielichy wykonane z tworzywa niezawierającego BPA mają szczelne pokrywki, dzięki którym możesz zachować swoje gładkie, smaczne mieszanki na później. Przechowuj w nich ostatnio zrobioną porcję dipu, jedzenia dla dzieci, zupy lub pasty.

Zestaw rozszerzający do blendera K400

Dołączony zestaw rozszerzający do blendera umożliwia blendowanie bezpośrednio w pojemniku. Zestaw ma asymetryczne ostrza i pasuje do podstawy blendera K400 Artisan. Po zakończeniu pracy przykryj pokrywką.

Nadaje się do mycia w zmywarce

Tak jak w przypadku innych akcesoriów do blendera Artisan K400, po użyciu możesz umyć części w zmywarce. Uwolnij swoją kreatywność i posprzątaj w mgnieniu oka.

Od jedzenia dla dzieci po sosy i dipy

Im częściej korzystasz z blendera, tym więcej inspiracji zyskujesz. Przygotowuj jedzenie dla dzieci, marynaty, sosy i pasty.

Może na nadchodzący tydzień warto zrobić sos z mango i ananasa albo tajski dip z orzeszków ziemnych?

Blender K400 Artisan jest wyposażony w asymetryczne ostrza ze stali nierdzewnej oraz adaptacyjny napęd, który wykrywa zawartość i utrzymuje optymalną prędkość.

Możesz bez obaw dodawać twarde warzywa, orzechy, nasiona i korzeń imbiru, aby uzyskać doskonały smak.

Małe, ale piękne porcje

Wyobraź sobie, że otwierasz drzwi lodówki, a w środku czekają na Ciebie kolorowe, świeżo przygotowane mieszanki.

Zorganizuj swój zdrowy styl życia dzięki blenderowi Artisan K400 i szerokiej gamie akcesoriów.

Kielichy o pojemności 200 ml z pokrywkami są idealne do przechowywania małych lub pojedynczych porcji.

Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

AKCESORIUM DO BLENDERA ARTISAN K400 – BUTELKA/BIDON O POJEMNOŚCI 200 ML Z ZESTAWEM OSTRZY DO BLENDERA 5KSB2040BBB

Zestaw dwóch butelek/bidonów o pojemności 200 ml to opcjonalny dodatek, który zwiększa wszechstronność blendera Artisan K400. Butelki/bidony nie zawierają BPA i są wyposażone w szczelną pokrywkę, dzięki czemu idealnie nadają się do przechowywania sosów, domowych zup, dressingów, dipów lub jedzenia dla niemowląt zaraz po zakończeniu przyrządzania posiłku. Zestaw z dodatkowymi akcesoriami umożliwia miksowanie bezpośrednio w naczyniu umieszczonym na podstawie blendera. Asymetryczne ostrza ze stali nierdzewnej umożliwiają płynne przetwarzanie twardych składników, takich jak orzechy, warzywa włókniste i mrożone, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Czytaj dalej… Blender Artisan K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. Ciesz się pełnią życia: przyrządzaj mieszanki, przechowuj w porcjach o różnych wielkościach i zabieraj je ze sobą. Wybierz butelkę/bidon o pojemności 500 ml, niezawierający BPA plastikowy kielich o pojemności 1,6 l do większych porcji, wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l lub tamper do gęstych mas, takich jak masło orzechowe czy hummus. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.