1 × BUTELKA/BIDON MAŁEJ WIELKOŚCI, O POJEMNOŚCI 200 ML KSB2042BB

KSB2042BB - 859711590870

Guarantee_2Y

Bez BPA

Można myć w zmywarce

Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

Dodatkowy szklany kielich do blendera

Niezawierający BPA kielich o pojemności 200 ml pozwala wygodnie przechowywać pożywne mieszanki. Wyposażenie dodatkowe do blendera Artisan K400.

Wygodne przechowywanie

Ten poręczny, niezawierający BPA kielich o pojemności 200 ml ma szczelną pokrywkę, która ułatwia dłuższe przechowywanie przygotowanych potraw. Można go wstawić do lodówki, by przechowywać świeżo przygotowany dip, sos czy pastę.

Od sosów po dressingi

Przygotuj cokolwiek chcesz, od dressingów po gładko zmiksowane jedzenie dla niemowląt, i przechowuj je w tym szczelnym pojemniku. Nadaje się idealnie do małych porcji przygotowanych za pomocą blendera Artisan K400.

Nadaje się do mycia w zmywarce

Tak jak inne elementy wyposażenia blendera Artisan K400, również ten mały kielich można myć w zmywarce. Przygotowuj wymyślne dania i nie przejmuj się sprzątaniem.

Pyszne smoothie, sosy i dipy

Twój blender K400 pozwoli Ci osiągnąć całą gamę smaków w przygotowywanych w domu purée, sosach i sokach.

Możesz rozdrobnić nawet najtwardsze składniki, takie jak orzechy, nasiona czy twarde warzywa liściaste, by uzyskać doskonały smak. Ciesz się idealnie zmiksowanymi i zrównoważonymi smakami, przechowując mieszanki w poręcznych małych kielichach.

Od zupy jabłkowo-dyniowej po dip chipotle z czarnej fasoli czy pesto z jarmużu i orzechów włoskich – wszystko jest w Twoim zasięgu.

Pełnia wartości odżywczych

Lubisz zjeść na lunch pyszną kremową zupę z kurczaka? Albo mieć pod ręką musy jabłkowo-ziemniaczane dla dziecka?

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie sposoby, w jakie możesz chcieć korzystać z blendera Artisan K400, by w Twoim tygodniowym jadłospisie znalazły się świeże, zdrowe potrawy.

Ten mały kielich nadaje się idealnie do przechowywania ulubionego masła z orzechów nerkowca czy sosu hollandaise do sobotniego śniadania.

1 × BUTELKA/BIDON MAŁEJ WIELKOŚCI, O POJEMNOŚCI 200 ML KSB2042BB

Butelka/bidon o pojemności 200 ml to opcjonalne akcesorium, które zwiększy Twoje możliwości podczas korzystania z blendera Artisan K400. Nie zawiera BPA i ma szczelną pokrywkę do przechowywania w lodówce porcji sosów, dipów, dressingów lub jedzenia dla niemowląt po zakończeniu posiłku. Blender Artisan K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. Naczynie zostało zaprojektowane z myślą o Twoim aktywnym stylu życia, dlatego możesz przyrządzać i przechowywać zmiksowane masy i soki, a także zabierać je ze sobą w dowolne miejsca. Czytaj dalej… Wybierz plastikowy niezawierający BPA kielich o pojemności 1,6 l, aby przygotowywać większe porcje, wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l lub niezawierający BPA tamper do bardzo gęstych mas. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.