Przygotuj Wszystko Łatwiej

Najbardziej wszechstronne urządzenie w Twojej kuchni

NIE MUSISZ SIĘ MĘCZYĆ

Hak do ciasta to narzędzie zaprojektowane specjalnie do wyrabiania ciast. Użyj go do miesienia ciasta na makaron, pizzę, chleb lub pierogi.

UBIJ TO, ŻE HO HO!

Użyj rózgi, by napowietrzyć masy. Stwórz biszkopt, bitą śmietanę, pianę z białek, mus czekoladowy.

MIESZAJ W NAJLEPSZE

Mieszadło płaskie pozwoli wymieszać nawet najcięższe masy. Nie brudź rąk przy mieszaniu pasztetów, przygotuj puree ziemniaczane, sernik, lukier lub polewy.

WIĘCEJ DZIEŻY = WIĘKSZA ZABAWA

Dodatkowa 3-litrowa dzieża często przydaje się przy przygotowywaniu domowych wypieków. Pozwala na większą wygodę przy przygototowywaniu większej ilości mas jednocześnie.

ELASTYCZNE DO GRANIC

Mieszadło FLEX ze zgarniaczem to ulubione akcesorium domowych cukierników. Dzięki silikonowej nakładce wydajnie zbiera ze ścianek dzieży roboczej kremy i masy - wszystkie składniki są dokładnie wymieszane.

OSŁOŃ SIĘ PRZED BAŁAGANEM

Osłona z podajnikiem umożliwia komfortowe dodawanie składników do dzieży. Zapewnia też ochronę przed rozchlapywanymi przez mikser składnikami.

FUNKCJONALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ

Wybór kolorów, ponadczasowy design, metalowa konstrukcja, opływowy kształt urządzenia z uchylną głowicą - to doskonały mikser dla Ciebie.

Elegancki, prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu. Przeznacz swój czas na pieczenie i gotowanie, zamiast poświęcać go na zgłębianie instrukcji obsługi.

Elegancki, prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu. Przeznacz swój czas na pieczenie i gotowanie, zamiast poświęcać go na zgłębianie instrukcji obsługi.

TWISTUJ Z NAMI

Najcięższe prace kuchennie nigdy nie były tak proste dzięki zastosowaniu przystawek, bezpośredniemu napędowi i ruchowi planetarnemu narzędzi. Niewielki wysiłek i wysoka jakość idą ramię w ramię.

Mieszadło miksera porusza się równocześnie wokół własnej osi i dookoła dzieży miksera. Dzięki temu ruchowi, zwanemu ruchem planetarnym, nie ma martwych punktów, a wszystkie składniki są dokładnie wymieszane.

Mieszadło miksera porusza się równocześnie wokół własnej osi i dookoła dzieży miksera. Dzięki temu ruchowi, zwanemu ruchem planetarnym, nie ma martwych punktów, a wszystkie składniki są dokładnie wymieszane.

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Nasze miksery wykonane są w całości z metalu. Dzięki swej wytrzymałości poradzą sobie z najtrudniejszymi pomysłami kulinarnymi. Jakie wyzwanie postawisz przed swoim mikserem?

Nasze miksery stojące poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami: od ciężkich mas po najtwardsze ciasta. Nie zwlekaj. Sprawdź je już teraz.

Nasze miksery stojące poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami: od ciężkich mas po najtwardsze ciasta. Nie zwlekaj. Sprawdź je już teraz.

DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Wybieraj spośród szerokiego asortymentu przystawek. Podłącz je do uniwersalnego gniazda przystawek i rozpocznij pracę! Stwórz bez wysiłku wymarzone danie, niech poniesie Cię fantazja.

Dodatkowe przystawki pozwolą Ci z łatwością rozszerzyć możliwości miksera do Twoich potrzeb i kulinarnych pomysłów.

Dodatkowe przystawki pozwolą Ci z łatwością rozszerzyć możliwości miksera do Twoich potrzeb i kulinarnych pomysłów.

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE?

Dzieża ze stali nierdzewnej 4,8 l

Polerowana stal nierdzewna Ergonomiczna rączka. Można myć w zmywarce. Mocna, stabilna i wytrzymała

Dzieża ze stali nierdzewnej 3 l

Dzieża 3-litrowa nie posiada uchwytu. Dzieża wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej.

Rózga

Rózga z 6 prętami ze stali nierdzewnej dzięki swemu kształtowi zapewnia dokładne zbieraznie składników z dna dzieży. Pozwala przygotować równie efektywnie masy z małej, jak i dużej ilości składników

Hak

Służy do miesienia i wyrabiania ciast drożdżowych, ciast na chleb lub pizzę, ciężkiego ciasta na pierogi, faworki lub makaron. Wykonany z odlewu aluminiowego, pokryty specjalną nieprzywierającą powłoką nylonową. Można myć w zmywarce.

Mieszadło płaskie

Narzędzie do mieszania i wyrabiania rozmaitych mas o gęstej konsystencji takich jak ciasto kruche, na ciasteczka, lukier i tłuczone ziemniaki. Wykonany z aluminium z nieprzywierającą powłoką nylonową. Można myć w zmywarce.

Mieszadło FLEX ze zgarniaczem

Narzędzie do mieszania gęstych mas cukierniczych, jak polewy, kremy masy tortowe. Dzięki elastycznej krawędzi zbiera składniki ze ścianek misy - nie trzeba więc używać szpatuły i przerywać pracy miksera.

Osłona dzieży z podajnikiem

Jednoczęściowe akcesorium zapobiegające rozpryskiwaniu mieszanych mas. Podajnik ułatwia dodawanie płynnych i sypkich składników podczas miksowania.

Prev
Next

MOŻESZ ZROBIĆ JESZCZE WIĘCEJ!

Uwolnij swoją kreatywność i odkryj w sobie prawdziwego szefa kuchni

MIKSER STOJĄCY ARTISAN 4,8 L 5KSM175PS

Od początku istnienia firmy KitchenAid ciągły proces usprawnień, udoskonaleń i innowacji doprowadził do powstania aktualnej wersji miksera stojącego Artisan, zaprojektowanego pod kątem wyjątkowych możliwości i dużej trwałości. Unikalna konstrukcja miksera sprawia, że staje się swoistym przedłużeniem Twoich rąk, pozwala dać upust wyobraźni i umiejętnościom, umożliwia wyrażenie siebie poprzez gotowanie i tworzenie za każdym razem czegoś wyjątkowego. Szeroka gama przystawek pozwala zamienić mikser stojący Artisan w prawdziwą, uniwersalną pomoc kuchenną. Czytaj dalej… Wystarczy podłączyć je do miksera za pośrednictwem uniwersalnego gniazda przystawek. Od razu są gotowe do pracy, do niesienia wyręki. Dzięki przystawkom możesz mielić mięso, wałkować i wykrawać makaron,robić przeciery, przygotowywać domowe lody, mleć mąkę, szatkować warzywa na wiórki i kroić je na plasterki. Wszystko to dzięki amerykańskiej perfekcji, która od ponad 100 lat wspomaga doświadczenie KitchenAid w konstrukcji mikserów. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KSM175PS

Specyfikacja techniczna

Moc Średnia (W) 300
Typ silnika: Silnik prądu zmiennego AC (Alternating current)
Moc w KM 0.19
Napięcie (V) 220-240
Moc Wat (W) 300
Częstotliwość (Hz) 50/60
Obroty Max. 220
Obroty Min. 58
Maksymalna ilość mąki w dzieży (kg) 1
Pojemność wody 58
Korpus wykonany z odlewu Zinc
Długość przewodu zasilającego (cm) 106
Elektryczna kontrola prędkości Tak
Wysokość urządzenia (mm) 360
Szerokość urządzenia (mm) 240
Głębokość urządzenia (mm) 370
Wysokość opakowania (mm) 413
Szerokość opakowania (mm) 406
Głębokość opakowania (mm) 273
Masa netto (kg) 10.98
Materiał misy Inox
Masa brutto (kg) 12.22
Ciasto kruche: kg mąki 0.5
Białko 12
Litr śmietany do bicia 1
Ciasto drożdżowe (kg) 2.7
Ciasto (gęste, chlebowe) 2
Ziemniaki puree (kg) 1.5
Ciasteczka owsiane 108
Rodzaj wtyczki Euro

Akcesoria

Akcesoria w zestawie Dough Hook, Beater, Whisk, 3L bowl, 4.8L Bowl, Flex Edge Beater, pouring Shield

Miksery

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

MASZ OCHOTĘ NA INNE MIKSERY STOJĄCE?

ODKRYJ WIĘCEJ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.