5KHM5110EWH - 859780501030

Dostępne kolory: 2, Biały

Guarantee_2Y

Łatwy, mechaniczny nastaw 1 z 5 prędkości

Wydajny i mocny silnik prądu stałego

Mieszadła turbo i rózga ze stali nierdzewnej

Moc miksowania w Twoich rękach

Niewielki i poręczny mikser do powolnego łączenia niewielkich ilości składników

5 ustawień prędkości zapewnia wszechstronność użytkowania

Możliwość miksowania różnego rodzaju składników — prędkość 1 do powolnego mieszania składników z dużymi kawałkami, takimi jak orzechy czy kropelki czekoladowe, prędkość 5 do ucierania masła z cukrem.

Obrotowa końcówka przewodu zasilającego

Przewód można zablokować po lewej lub prawej stronie, co pozwala na mieszanie składników pod dowolnym kątem. Okrągły przewód można również łatwo wytrzeć.

Duży przycisk do szybkiego demontażu narzędzi obsługiwany jednym palcem

Chcesz szybko wyjmować akcesoria z miksera ręcznego, naciskając przycisk jednym palcem? Gotowe!

Zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze

Miksery ręczne idealnie nadają się do wykonywania małych, codziennych zadań. Sprawiliśmy, że wszystko stało się jeszcze prostsze. Lekki mikser wyposażony jest w wyprofilowany uchwyt oraz mocny i cichy silnik.Lekki jak piórko

Mając do dyspozycji wysoki poziom mocy, możesz przygotowywać wspaniałe bezy oraz bitą śmietanę o dowolnej konsystencji — na miękko, średnio lub sztywno. 16-prętowa rózga napowietrza składniki, zapewniając doskonałe rezultaty.Mniejsze nagromadzenie ciasta wokół narzędzi przy ubijaniu

Nasze trzepaczki ze stali nierdzewnej zostały zaprojektowane bez środkowego słupka, aby umożliwić dokładne mieszanie składników przy mniejszym nagromadzeniu ciasta wokół narzędzi. Dzięki temu miksowanie jest jeszcze łatwiejsze.Co znajduje się w zestawie?

Trzepaczki ze stali nierdzewnej

Te trzepaczki ze stali nierdzewnej zostały zaprojektowane bez środkowego słupka, aby umożliwić dokładne mieszanie składników przy mniejszym nagromadzeniu ciasta wokół narzędzi. Idealne do przygotowania ciasta na ciasteczka i masy biszkoptowej. Można myć w zmywarce.

16-prętowa rózga

16-prętowa rózga ze stali nierdzewnej zapewnia najwyższy stopień napowietrzania. Idealna do perfekcyjnego napowietrzania śmietanki, musów, białek jaj. Można myć w zmywarce.

Prev
Next

PIĘCIOBIEGOWY MIKSER RĘCZNY - KITCHENAID CLASSIC 5KHM5110

Nasz 5-biegowy mikser ręczny to niewielkie, ale wydajne i poręczne urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas codziennego gotowania. Delikatne mieszanie, miksowanie i ubijanie zarówno lekkich, jak i ciężkich składników. Obrotowy uchwyt na przewód umożliwia wygodne trzymanie urządzenia i łatwe ustawianie optymalnej pozycji. Proste ustawianie szybkości i wydajny silnik zapewniają komfortowe użytkowanie – czego chcieć więcej. Mieszadła wykonane ze stali nierdzewnej nie mają punktu centralnego, dzięki czemu nie musisz martwić się, że znajdzie się na nich za dużo ciasta. Czytaj dalej… Po zakończeniu wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyjąć akcesoria, umieścić je w zmywarce i wytrzeć obudowę oraz przewód. Kolejny wyjątkowy projekt firmy KitchenAid, dzięki któremu możesz w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność oraz swoje umiejętności. Zapomnij o ograniczeniach i ruszaj na kulinarne przygody. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KHM5110

Specyfikacja techniczna

Moc przyłączeniowa (W) 85
Natężenie (A) 0,4
Częstotliwość (Hz) 50/60
Napięcie (V) 220-240
Bell Blades Speed RPM (min - max) 100-2300
Max. Prędkość Obrotowa 1000
Korpus wykonany z odlewu Plastik
Materiał wykonania noża Tak
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 160
Wysokość urządzenia (mm) 295
Szerokość urządzenia (mm) 95
Głębokość urządzenia (mm) 210
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 200
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 140
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 235
Waga brutto (kg) 1.58
Waga netto (kg) 1.17

Miksery ręczne

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.