5KFC0516EAC - 859711570790

Dostępne kolory: 4, Kremowy

Guarantee_2Y

Misa robocza o pojemności 1,19 L (wolna od BPA)

Dwie prędkości i tryb pulsacyjny zapewniają precyzyjną kontrolę

Uniwersalny nóż ze stali nierdzewnej

Tarcza ubijająca

Siekaj, miksuj, rób purée, ubijaj, mieszaj

Skróć czas przygotowania posiłków dzięki temu wszechstronnemu rozdrabniaczowi. Sprosta on każdemu zadaniu.

O 40% większa wydajność rozdrabniania

Dzięki pojemność o 40% większej niż w przypadku mini malaksera będziesz mieć dużo miejsca do przygotowywania posiłków. Twórz fantazyjne dania!

Poręczny rozmiar ułatwiający przechowywanie

Dzięki kompaktowej, lekkiej konstrukcji, możliwości przechowywania w misie i miejscu na zwijanie przewodu sieciowego urządzenie może stać zarówno na blacie, jak i w szafce.

Łatwe siekanie, miksowanie i robienie purée

Łatwo uzyskać pożądane efekty – od dużych kawałków po gładkie mieszanki. 2 prędkości i opcje pulsowania. Wielofunkcyjne ostrze ze stali nierdzewnej pozwala w łatwy sposób przygotować składniki.

Przygotuj smakołyk

Akcesorium do ubijania pozwala uzyskać doskonałe rezultaty! Mieszaj, a nawet ubijaj śmietanę w zaledwie 30 sekund (używając 1 filiżankę gęstej śmietany)

Idealny wybór do sosów i dressingów

Rób pyszne dressingi i sosy, korzystając z wkraplacza, który umożliwia dodawanie płynnych składników podczas pracy urządzenia. Misa robocza z dziobkiem do nalewania i uchwytem ułatwia nalewanie dressingu lub sosu.

Łatwe czyszczenie

Dobra wiadomość: misę, ostrze i tarczę można włożyć do zmywarki. Dzięki łatwemu czyszczeniu można ich używać niemal bez przerwy.

Twój asystent w kuchni

Rozdrabniacz o pojemności 1,19 l wykona wiele różnych zadań. Oprócz krojenia i miksowania składników można w nim także ubijać, emulgować i mieszać za pomocą tarczy ubijającej. Dzięki pojemności wynoszącej 1,19 l możesz poeksperymentować!Łatwe uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów

Dzięki 2 opcjom prędkości i prostej obsłudze z poziomu pokrywy możesz precyzyjnie kontrolować rezultaty. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o przyjemności użytkowania.Schludny i stylowy wygląd

Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest to przydatne urządzenie do codziennego gotowania. Jest wygodne w użyciu, a pod spodem znajduje się poręczna opaska na przewód, która pozwala utrzymać porządek – niezależnie od tego, czy zostawisz je na blacie, czy schowasz.Co znajduje się w zestawie?

Uniwersalne ostrze

Uniwersalne ostrze ze stali nierdzewnej jest ostre i wszechstronne. Służy do krojenia, robienia purée, siekania i mielenia. Można myć w zmywarce.

Rózga

Akcesorium do ubijania można używać do dodawania powietrza do potraw, takich jak jajka, gęsty krem i majonez. Można myć w zmywarce.

Prev
Next

1,19 L MALAKSER 5KFC0516

Rozdrabniacz o pojemności 1,19 l pozwala wykazać się kreatywnością. To wielozadaniowe urządzenie umożliwia siekanie o 40% większej ilości jedzenia niż nasz mini malakser. Dzięki funkcjonalnej, kompaktowej konstrukcji możesz przechowywać wszystko w misie roboczej, natomiast przewód można owinąć pod nią. Niezależnie od tego, czy lubisz przygotowywać świeże pesto, pożywne zupy, kremowe desery czy sosy, to łatwe w obsłudze urządzenie pozwoli Ci uzyskać pożądane rezultaty. Misę roboczą, ostrze i tarczę można myć w zmywarce, więc czyszczenie to żaden problem. Czytaj dalej… Nie bój się eksperymentów i przyrządzaj nowe przysmaki każdego dnia! Kolejny wyjątkowy projekt firmy KitchenAid, dzięki któremu możesz w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność oraz swoje umiejętności. Zapomnij o ograniczeniach i ruszaj na kulinarne przygody. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model Name 5KFC0516
Body material Plastik

Specyfikacja techniczna

Moc przyłączeniowa (W) 240
Frequency (Hz) 50/60
Max. rotation speed 3450
Min. rotation speed 2450
Voltage (V) 220-240
Głębokość urządzenia (mm) 160
Wysokość urządzenia (mm) 254
Szerokość urządzenia (mm) 178
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 183
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 295
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 183
Waga netto (kg) 1.4
Waga brutto (kg) 1.6

Malaksery

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

Nie masz pewności? Przeglądaj wszystkie malaksery

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁĄ GAMĄ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.