5KCM1209EAC - 859711593630

Dostępne kolory: 2, Kremowy

Guarantee_2Y

Sitko ze spiralnym układem otworków

Podziałka i miarka dozowania

Pozłacany stały filtr wielokrotnego użytku

Programowalna podgrzewana podstawa

Uprość sobie życie, pijąc pyszną kawą parzoną przelewowo

Naucz się jeszcze lepiej parzyć kawę dzięki wyjątkowemu ekspresowi przelewowemu. Przygotowanie pysznej kawy o dowolnej porze dnia jest naprawdę łatwe.

Wydobądź głębię smaku

Doskonały smak zapewnia wyjątkowa spiralna głowica z 29 otworami. Dzięki niej cała zmielona kawa jest równomiernie nasączona wodą.

Przestań zgadywać!

Zachowaj odpowiednie proporcje za każdym razem, korzystając z poręcznej podziałki umieszczonej na filtrze wielokrotnego użytku oraz wskaźnika na zbiorniku wody. Koniec ze zgadywaniem.

Gotowe w dzień i w nocy

24-godzinny programator i prosty wyświetlacz LCD zapewniają pełną kontrolę. Ekspres jest łatwy w użyciu, nie zawiera mylących menu, które trzeba bez końca przewijać.

SIŁA PRZEDE WSZYSTKIM

Wybierz intensywność smaku przyciskiem wyboru mocy naparu. Pozwoli Ci przygotować idealną kawę o poranku.

Nie musisz czekać

Potrzebujesz natychmiast filiżanki kawy? Śmiało! Funkcja pauzy umożliwia wyjęcie dzbanka i nalanie kawy przed zakończeniem parzenia.

Inna do pracy, inna do odpoczynku

Dzięki opcji ustawienia dwóch programów automatycznego parzenia można wybrać jeden cykl na dni robocze, a drugi na leniwe dni wolne.

Piękny wygląd

Zabierz to eleganckie urządzenie do domu. To nowoczesny, elegancki projekt, którym miło będzie się pochwalić. Dodatkowo szklany dzbanek ma dziobek o specjalnej konstrukcji, który zapobiega kapaniu i rozlewaniu, umożliwiając łatwe nalewanie do filiżanek o dowolnej wielkości i dowolnym kształcie.Smak dopasowany do Twojego nastroju

Bez względu na to, czy czujesz się doskonale, czy nie możesz wstać z łóżka, nasz ekspres przelewowy zaparzy taką kawę, jakiej potrzebujesz. Możesz wybrać moc naparu, a równomiernie nasączona wodą mielona kawa da taki smak, jak lubisz.Od rana do wieczora

Każda pora jest dobra na kawę – niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnej filiżanki o poranku, czy delikatnej mieszanki bezkofeinowej wieczorową porą. Zrób sobie przerwę i ciesz się chwilą tylko dla siebie.Co znajduje się w zestawie?Co znajduje się w zestawie?

Dzbanek o pojemności 1,7 l ze specjalną konstrukcją dziobka i pokrywką

Specjalnie zaprojektowany dzbanek pozwala bezproblemowo nalewać do filiżanek o dowolnym rozmiarze.

Wyjątkowa głowica z 29 otworami

Idealnie nasącza kawę, dzięki czemu cierpka kawa to już przeszłość!

Filtr stały w kolorze złotym, z dozownikiem

Wiesz dokładnie, ile kawy potrzeba, by uzyskać pożądany smak. Filtr wyposażony w podziałkę pomoże Ci przygotować idealną kawę.

Wyjmowany pojemnik na wodę z miarką dozowania

Wyjmij zbiornik wody, aby łatwo go napełnić. Wskaźnik pozwoli Ci dokładnie sprawdzić, ile wody potrzeba do sporządzenia kawy.

Prev
Next

EKSPRES PRZELEWOWY DO KAWY 1,7 L 5KCM1209

Ekspres do kawy KitchenAid na 12 filiżanek pozwala za każdym razem zaparzyć pyszną kawę. Ten ekspres do kawy został zaprojektowany z myślą o doskonałym smaku i aromacie. Pozwala on w prosty i łatwy sposób przygotować dobrą filiżankę kawy. Wyjątkowe, 29-otworowe spiralne sitko równomiernie nasyca zmieloną kawę wodą, zaparzając wyjątkową, aromatyczną filiżankę kawy. Regulator mocy naparu umożliwia wybór zwykłego lub mocnego naparu, tak jak lubisz. Dzięki podziałce w filtrze wielokrotnego użytku oraz miarce dozowania na zbiorniku na wodę nie musisz już zgadywać, jakie ilości kawy i wody są potrzebne, by uzyskać doskonałe rezultaty. Czytaj dalej… Szklany dzbanek ma dziobek o specjalnej konstrukcji, który zapobiega kapaniu i rozlewaniu, umożliwiając łatwe nalewanie do filiżanek o dowolnej wielkości i dowolnym kształcie. Ten ekspres przelewowy ma dwie opcje programowania automatycznego, które pozwalają zaparzyć kawę, kiedy tylko masz na to ochotę – gorący napój będzie na Ciebie czekać o dowolnej porze dnia. Funkcja pauzy i nalewania umożliwia nalanie filiżanki kawy przed zakończeniem parzenia, a programowalna podstawa podgrzewana umożliwia utrzymanie wybranej temperatury kawy nawet przez 40 minut. To idealne rozwiązanie, jeśli rano potrzebujesz więcej czasu. Elegancki, nowoczesny ekspres przelewowy KitchenAid świetnie prezentuje się na blacie kuchennym. Połącz go z tosterem Design Collection, by korzystać z najnowszych funkcji podczas przygotowywania śniadania. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KCM1209

Specyfikacja techniczna

Natężenie (A) 4,8
Moc przyłączeniowa (W) 1100
Napięcie (V) 220-240
Częstotliwość (Hz) 50/60
Wysokość urządzenia (mm) 364
Szerokość urządzenia (mm) 182
Głębokość urządzenia (mm) 340
Pojemność wodna 1.7
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 437
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 249
Nagrzewanie Warming tray
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 404
Waga netto (kg) 3.3
Waga brutto (kg) 4.4

Ekspresy do kawy

Dokumenty i rejestracja

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

Szukasz czegoś innego?

ZOBACZ NASZE EKSPRESY DO KAWY

Toast za doskonałe śniadanie!

ODKRYJ NASZE TOSTERY

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.