Innowacyjne płyty grzewcze

Płyta Gazowa 77cm

Uzyskaj natychmiastowe ciepło dzięki palnikom gazowym. Żeliwne ruszty zmywalne w zmywarce ułatwiają utrzymanie nowej płyty kuchennej.

Płyta indukcyjna 77cm

Płyta indukcyjna do zlicowania. Szybuj po strefach indukcyjnych i dynamicznej powierzchni z funkcjami szefa kuchni.

Wentylowane czarne szkło

Super elegancka, dostępna w dwóch wariantach montażu - na blatowym i do zlicowania. Ciesz się swobodą gotowania indukcyjnego dzięki zintegrowanemu okapowi.

Funkcje premium

W całej gamie płyt kuchennych znajdziesz genialne funkcje i małe akcenty.

Specjalne funkcje sous-chef

Poczuj się jakbyś miał pomocną dłoń w kuchni dzięki czujnikom i funkcjom, takim jak topienie, duszenia, utrzymywanie ciepła i głębokie smażenie. Idealne do wielozadaniowości!

Więcej miejsca dla większej efektywności

Rozwiń swoją kreatywność za pomocą naszych płyt indukcyjnych. Dynamiczna powierzchnia pozwala na swobodne poruszanie się, z miejscem na wszelkiego rodzaju garnki i patelnie. Francuska tablica daje ustawione strefy grzewcze.

Wyjątkowy wygląda, łatwa pielengnacja

Aby Twoja płyta wyglądała oszałamiająco, używamy wykończenia iXelium, aby zapobiec przyklejaniu się żywności i chronić przed zarysowaniami. Nasze ruszty można nawet wsunąć do zmywarki.

Rozpalmy twoją wyobraźnie

Co przygotujesz na swojej płycie?

Pyszne zupy i owoce morza

Zachowaj wszystkie soki i dobroć dzięki przysmakom kuchennym, takim jak gotowana ryba lub delikatny gulasz wołowy z czosnkiem i winem.

Przygotuj kolorowy posiłek

Skwierczący wok lub aromatyczne smażenie zawsze sprawia, że czujesz się wyjątkowo. Wykonaj wszystkie przygotowania za pomocą robota kuchennego a całość będzie gotowa w moment

Ugotuj spektakularną zupe

Dusić i gotować na wolnym ogniu! Masz precyzyjną kontrolę potrzebną do uzyskania właściwego poziomu ciepła. Podaruj sobie dużo warzyw i ziół.

Znajdź sklep

Przyjdź i zobacz nasze piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, chłodziarki do wina i inne duże urządzenia w pobliskim sklepie. Zadaj nam pytania i osobiście zapoznaj się z naszą ofertą.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Rzuć okiem na nasze główne urządzeniaLista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.