Najpopularniejsze okapy

Okap kominowy 90cm

Ten okap zaprojektowany jest do efektywnego działania na wyspie. Klasa energetyczna A daje świetne rezultaty i bardzo mocny przepływ powietrza.

Okap blatowy 90cm

Wysuwające się i chowane w razie potrzeby nie przeszkadzają. Posiada 4 ustawienia prędkości, sterowanie dotykowe i filtr węglowy w zestawie.

OKAP SUFITOWY 100 CM

Możesz mieć opcjonalny silnik zewnętrzny z osłoną sufitową, aby zminimalizować hałas. Jest łatwy do czyszczenia i wyposażony w lampy halogenowe.

 Funkcje które możesz wykorzystać

Nasza oferta okapów kuchennych charakteryzuje się najwyższą dbałością o szczegóły.

Tylko porządane aromaty

Dzięki wyjątkowej mocy okapów możesz cieszyć się świeżym zapachem pysznych dań kulinarnych, nie martwiąc się o parę, tłuszcz lub przytłaczające opary.

Styl dopasowany do potrzeb

Dopasuj przestrzeń w kuchni z bogatą kolekcją okapów - sufitowym, blatowym, ściennym czy kominowym. Są łatwe w czyszczeniu, z filtrami które możesz myć, wysoką mocą i oświetleniem ledowym.

Subtelne i dyskretne

Okapy nie muszą rzucać się w oczy. Nasz okap wysuwa się po aktywacji, a zewnętrzny silnik w okapie sufitowym oznacza całkowitą ciszę w kuchni.

Znajdź sklep

Przyjdź i zobacz nasze piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, chłodziarki do wina i inne duże urządzenia w pobliskim sklepie. Zadaj nam pytania i osobiście zapoznaj się z naszą ofertą.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Rzuć okiem na nasze główne urządzeniaLista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.