Przedstawiamy kolor roku

Uwielbiamy prezentować nasz Kolor Roku, a tegoroczny wybór wnosi do Twojego domu jakże potrzebną pozytywność, żywiołowość i radość! Firma KitchenAid zawsze była orędowniczką potęgi kolorów, które pobudzają kreatywność – to świetny sposób na wyrażenie siebie, poprawę nastroju i powitanie nowego roku. Powitaj więc nasz Kolor Roku 2022: Beetroot.

Oto nasz mikser w kolorze Beetroot

Pożegnaj się z przeciętnością

Ten rok to czas, by zaakceptować swoją radosną stronę i ponownie odkryć przyjemność, radość i niespodzianki, jakie kryją codzienne sprawy. Jak na przykład ten wspaniały rozbłysk koloru, który pojawia się, gdy rozkrawasz zwykły burak. Kolor, który rozbrzmiewa energią i pozytywnym nastawieniem.

Stwórz swoje szczęśliwe miejsce
Niech Twoja kuchnia będzie tak oryginalna, jak Ty! Niech stanie się Inspirującym miejscem, w którym pobudzisz swoją kreatywność i naprawdę będziesz sobą. Nie ma żadnych ograniczeń, więc pozwól szaleć wyobraźni…
Odkryj piękno buraka
Burak kryje w sobie wszystko. Ma nie tylko niesamowity kolor, ale jest też pełen smaku i składników odżywczych. Warto więc dodać to purpurowe orzeźwienie do swojego talerza i do swojego domu.
Odważ się na inność
Burak nie kryje się ze swoją odmiennością, zarówno pod względem smaku, wyglądu, jak i ogólnej pewności siebie. Wykorzeń to, co zwyczajne. Poczuj moc buraka.
Zachwyć się tym pełnym życia warzywem
Burak jest niesamowicie uniwersalny i może być zaskakującą niespodzianką we wszystkich rodzajach dań, a także jako element wystroju wnętrza. Toś wieże spojrzenie na to, co znane, i na pewno wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Siła fioletu, magia magenty

Ten podnoszący na duchu, dodający energii odcień jest wyrazem własnej ekspresji. Zachęci do przygód zarówno nowych, jak i doświadczonych kucharzy. Zapragniesz tworzyć nieoczekiwane wersje typowych przepisów i eksperymentować z kuchnią wegetariańską z całego świata.

Czas, by buraki zagościły w Twoim domu

Nasza gama wspaniałych potraw z buraków sprawi, że każdy kolejny dzień będzie dawał Ci coraz więcej energii. Które z naszych kultowych produktów wybierzesz?

GOTUJ, KORZYSTAJĄC Z MIKSERA

TWÓRZ I EKSPERYMENTUJ DZIĘKI BLENDEROWI

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.