ZESTAW AKCESORIÓW (5KSMFGA + 5KSMFVSP) 5KSMFVSFGA

5KSMFVSFGA - 859711577210

Guarantee_2Y

Maszynka do mięsa

Przystawka do przecierów

Dynamiczny duet: maszynka do mięsa i przystawka do przecierów

Te przystawki KitchenAid pomogą Ci skutecznie przygotować burgery, falafele, dżemy, sosy i purée. Zaczynajmy!

Połącz swoje pomysły

Szybko posiekaj, zetrzyj i zmiel dowolną kombinację składników. Dorzuć mięso, ryby, zioła, przyprawy, warzywa, owoce oraz sery i ciesz się zdrowym jedzeniem.

Po co się rozdrabniać...

...gdy można rozdrobnić warzywa i owoce! Przygotuj sosy, purée i dżemy jako dodatki do każdej potrawy. Wystarczy, że dołączysz tę przystawkę do maszynki do mięsa, i uwolnisz swoją kulinarną kreatywność.

Kontroluj składniki

Ty jesteś szefem kuchni. Dlatego dokładnie wiesz, co znajduje się w domowych klopsikach lub salsie. Jeśli maszynka do mięsa i przystawka do przecierów mogą to wszystko zrobić, Ty też możesz.

Miel, jak tylko zechcesz

Nowa i ulepszona maszynka do mięsa umożliwia uzyskanie grubych kawałków lub gładkiej mieszanki. Aby rozpocząć pracę, wystarczy wymienić tarczę na taką o potrzebnym stopniu mielenia. Maszynka jest wytrzymała, solidna i gotowa do intensywnego użytkowania.

Daj wycisk owocom i warzywom

Pozbądź się skórek i pestek, zostawiając tylko wszystkie niezbędne smaki i soki. Przystawka do przecierów jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z maszynką do mięsa. Doskonale przeciera składniki na świeże dżemy, sosy, jedzenie dla dzieci i nie tylko.

W grupie siła

Obie przystawki doskonale pasują do gniazda przystawek miksera stojącego KitchenAid. Wystarczy umieścić składniki na tacce i za pomocą dołączonego popychacza przesunąć jedzenie w kierunku noża i sitek.

ZESTAW AKCESORIÓW (5KSMFGA + 5KSMFVSP) 5KSMFVSFGA

Dzięki temu użytecznemu zestawowi akcesoriów do miksera stojącego KitchenAid możesz przygotować od podstaw zdrowe i pomysłowe potrawy. Zapewnia on wszystko, czego potrzeba do rozdrabniania surowego mięsa, ryb, warzyw, twardych serów i owoców oraz przyrządzania burgerów, dżemów, salsy, sosów, jedzenia dla małych dzieci i nie tylko! Maszynka do mięsa KitchenAid pozwala szybko rozdrabniać składniki za pomocą sitek z małymi i dużymi otworami. Za pomocą popychacza można bezpiecznie przesuwać składniki w kierunku ostrza i sitek. Czytaj dalej… Przystawka do przecierów KitchenAid współpracuje z maszynką do mięsa, usuwając skórki i pestki oraz umożliwiając przygotowywanie gładkich przecierów. To dodatkowe sito stożkowe i tacka podłączane do maszynki do mięsa. Po użyciu przystawkę można łatwo umyć w zmywarce. Urządzenie może być zasilane przez dowolny elektryczny mikser KitchenAid — wystarczy podłączyć maszynkę do mięsa i sitko do uniwersalnego korpusu, aby mieć solidne narzędzie na blacie kuchennym. Zamknij

Przystawki do mikserów

Potrzebujesz więcej przystawek do miksera stojącego?

ODKRYJ NASZ ATTACHMENTS

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.