WYCISKACZ DO SOKÓW NEKTAROWYCH 5KSM1JA

5KSM1JA - 859704002110

Guarantee_2Y

Ciesz się tym, co najlepsze w owocach i warzywach

Odkryj technologię wolnego wirowania: zachowuje ona wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw, co pozwala łączyć zdrowe odżywianie i doskonały smak.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków i przecierów

Umożliwia przygotowywanie świeżych soków owocowych, domowych przecierów i dżemów, jak również aromatycznych sosów ziołowych, które nadadzą Twoim daniom niepowtarzalny smak. 

Zainspiruj się naszymi przepisami

Puść wodze fantazji w kuchni! Odkryj nowe, inspirujące przepisy i zaskakuj swoich gości wyjątkowymi kulinarnymi pomysłami.

WYCISKACZ DO SOKÓW NEKTAROWYCH 5KSM1JA

Dzięki niej w jednej chwili przygotujesz świeże soki z ogromną ilością witamin, smakowite, ziołowe sosy do doprawienia posiłku oraz prawdziwe domowe przeciery i konfitury owocowe. Dwustopniowa wolnoobrotowa technologia wyciskania zapewnia wysokiej jakości produkt o zmniejszone ilości piany i wymagający o wiele mniej przygotowań. Zioła, owoce, warzywa - liściaste, miękkie, twarde - grube, cienkie, mięsiste – dzięki dobrze zaprojektowanym akcesoriom możliwości są nieograniczone. Czytaj dalej… Podajnik 2w1 z bardzo szerokim otworem pozwala na umieszczenie w urządzeniu bardzo grubo pokrojonych owoców, warzyw i ziół we wszystkich rozmiarach i kształtach, które następnie są rozdrabniane, przeciskane i rozgniatane na miazgę przez jedno z trzech sitek stożkowych, zapewniających szeroki wybór konsystencji: klarownych soków, wytrawnych lub słodkich musów, owocowych przecierów czy konfitur. Dostępny w kolorze srebrnym. Zamknij

Przystawki do mikserów

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.