5KSM3311XECA - 859701401230

Dostępne kolory: 6, Czerwony karmelek

Guarantee_5Y

Możesz przygotować wszystko

Najbardziej uniwersalne urządzenie w Twojej kuchni

CIASTO JEST DOBRE
NA WSZYSTKO

Hak idealnie nadaje się do wyrabiania wszelkiego rodzaju ciast. Można nim przygotować ciasto na makaron, pizzę i chleb.

UBIJANIE NA ŚNIADANIE, I NIE TYLKO

Użyj drucianej rózgi, gdy chcesz dodać trochę powietrza do składników.

MIESZAJ W NAJLEPSZE

Mieszadło płaskie radzi sobie z gęstszymi masami i zapewnia odpowiednią konsystencję wszystkich wyrobów, od tłuczonych ziemniaków po polewy.

Przydatny każdego dnia

Mikser stojący 3,3 l to idealny wybór dla osób, które uwielbiają nasze miksery stojące, ale mają małą kuchnię lub dzielą ją z innymi użytkownikami. Jeśli pracujesz w ograniczonej przestrzeni lub chcesz łatwo przechowywać sprzęt, ten model jest dla Ciebie.

Przyjemny i funkcjonalny

Ten mikser o gładkiej, zaokrąglonej konstrukcji z uchylną głowicą w 6 różnych kolorach jest idealny dla Ciebie.

Elegancki, łatwy w obsłudze i szybki w czyszczeniu. Masz więcej czasu na pieczenie i gotowanie zamiast przeglądania instrukcji obsługi.

Elegancki, łatwy w obsłudze i szybki w czyszczeniu. Masz więcej czasu na pieczenie i gotowanie zamiast przeglądania instrukcji obsługi.

Wykonaj kilka obrotów

Dodawanie składników do mieszanki jeszcze nigdy nie było tak proste dzięki oryginalnemu systemowi planetarnemu miksera stojącego. Rozwiązanie to oznacza łatwą obsługę i doskonałą jakość przygotowywanych posiłków.

Mieszadło obraca się w jednym kierunku, a rózga w kierunku przeciwnym, dzięki czemu składniki są stale spychane do środka pojemnika.

Mieszadło obraca się w jednym kierunku, a rózga w kierunku przeciwnym, dzięki czemu składniki są stale spychane do środka pojemnika.

Trwała konstrukcja

Dzięki najbardziej wytrzymałym materiałom naszych mikserów można używać w kontekście dowolnego przepisu. Jaki przepis wybierzesz, aby rzucić wyzwanie temu mikserowi stojącemu?

Nasze miksery stojące są odporne na wszystko – od lepkich mieszanin po zbite ciasto. Śmiało. Nasz mikser stojący poradzi sobie z każdym przepisem.

Nasze miksery stojące są odporne na wszystko – od lepkich mieszanin po zbite ciasto. Śmiało. Nasz mikser stojący poradzi sobie z każdym przepisem.

Co znajduje się w zestawie?

Dzieża ze stali nierdzewnej 3,3 l

Dzieża ze szczotkowanej stali nierdzewnej bez uchwytu. Nadaje się do mycia w górnym koszu zmywarki.

Druciana rózga

6-prętowa rózga ze stali nierdzewnej ma eliptyczny kształt zapewniający maksymalne wypełnienie dzieży oraz umożliwiający ubijanie dużych ilości mas z taką samą szybkością i łatwością, jak w przypadku mniejszej ilości składników.

Hak

Służy do mieszania i wyrabiania ciast drożdżowych, takich jak ciasto na chleb lub pizzę, a także ciasta na makaron. Wykonany z aluminium z nieprzywierającą powłoką nylonową. Można myć w zmywarce.

Mieszadło płaskie

Narzędzie do mieszania i wyrabiania rozmaitych mas o gęstej konsystencji takich jak ciasto kruche, na ciasteczka, lukier i tłuczone ziemniaki. Wykonany z aluminium z nieprzywierającą powłoką nylonową. Można myć w zmywarce.

Prev
Next

Jak duży jest ten mikser stojący?

Porównanie miksera stojącego o pojemności 3,3 l z pozostałymi modelami z tej linii

3,3 L MIKSER STOJĄCY 5KSM3311X

Ten „mały, ale potężny” mikser, zbudowany z żelaza i wyposażony we wszystkie akcesoria, dostępny jest również w gamie pięknych, nowych kolorów! Mikser stojący KitchenAid stał się legendą dzięki „ruchowi planetarnemu”. Dzięki temu składniki trafiają do środka misy, co pozwala uzyskać charakterystyczne dla naszej firmy rezultaty: wspaniałe ciasta i mieszanki. Nowy mikser Mini jest równie uniwersalny, jak jego starszy brat – mikser stojący 4,8 l. Umożliwia ubijanie składników do tych samych przepisów w nieco mniejszych ilościach (3,3 l) i jest idealnym rozwiązaniem dla miejskiego stylu życia. Czytaj dalej… Konstrukcja z żeliwa sprawia, że jest wytrzymały i niezawodny. Mocny silnik napędza przystawki i akcesoria, zapewniając bezproblemowe działanie. Od babeczek po brownie, bajgle i burgery – te małe, potężne maszyny mogą zrobić wszystko! Gotowanie jest procesem wieloetapowym, dlatego mikser stojący został zaprojektowany jako najbardziej uniwersalne narzędzie kuchenne. Wiele rodzajów przystawek i wyposażenia dodatkowego można podłączyć do jednego, wielofunkcyjnego gniazda. Umożliwia to mielenie mięsa, krojenie warzyw na plasterki, wałkowanie lub krojenie makaronów, wyciskanie, siekanie i przetwarzanie żywności, dzięki czemu mikser Mini może stać się prawdziwym centrum pracy! Jego gniazdo pasuje do wszystkich obecnie używanych klasycznych przystawek do miksera stojącego. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KSM3311X

Specyfikacja techniczna

Moc Średnia (W) 250
Typ silnika: Silnik prądu zmiennego DC (Direct Current)
Moc w KM 0.22
Napięcie (V) 220-240
Moc Wat (W) 250
Częstotliwość (Hz) 50/60
Obroty Max. 200
Obroty Min. 40
Maksymalna ilość mąki w dzieży (kg) 0.7
Pojemność wody 40
Korpus wykonany z odlewu Zinc
Długość przewodu zasilającego (cm) 120
Elektryczna kontrola prędkości Tak
Wysokość urządzenia (mm) 312
Szerokość urządzenia (mm) 198
Głębokość urządzenia (mm) 312
Wysokość opakowania (mm) 384
Szerokość opakowania (mm) 406
Głębokość opakowania (mm) 262
Masa netto (kg) 6.5
Materiał misy Inox
Masa brutto (kg) 8.3
Białko 8
Ciasto drożdżowe (kg) 1.8
Ziemniaki puree (kg) 2
Ciasteczka owsiane 60
Rodzaj wtyczki Euro

Miksery

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

A to nie wszystko

Uwolnij swoją kreatywność i odkryj w sobie prawdziwego szefa kuchni

PRZEGLĄDAJ AKCESORIA

Masz ochotę
na inne
miksery stojące?

ODKRYJ NASZE MIKSERY STOJĄCE

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.