5KHMB732EBM - 859711600520

Dostępne kolory: 4, Czarny mat

Bezprzewodowy mikser ręczny: Co znajduje się w zestawie?

W zestawie z bezprzewodowym mikserem ręcznym znajduje się trzepaczka, którą można myć w zmywarce. To kompaktowe i proste w obsłudze urządzenie
przydatne w wielu sytuacjach.Co znajduje się w zestawie?

Trzepaczki ze stali nierdzewnej

Powstało z myślą o szybkim i dokładnym mieszaniu składników. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Ładowarka

W zestawie znajduje się wygodna ładowarka, która pasuje do wszystkich produktów z kolekcji.

Prev
Next

Omówienie korzyści

 • Wydajne miksowanie w każdym miejscu
 • Zapomnij o przewodzie i uwolnij kreatywność
 • Płynny start pozwoli uniknąć rozpryskiwania się składników
 • 7 prędkości do wyboru
 • Wolno-stojąca konstrukcja pomaga zachować porządek
 • 2-letnia ograniczona gwarancja


Bezprzewodowy mikser ręczny zapewni Ci swobodę

Uwolnij swoją kreatywność i miksuj biszkopty, bezy i ciasta, zachowując swobodę bezprzewodowego urządzenia.Przygotuj nawet 200 ciasteczek

Bezprzewodowy mikser ręczny po naładowaniu do pełna pozwala przygotować nawet 200 ciasteczek. Elegancka, wolno-stojąca konstrukcja unosi mieszadło po postawieniu na blacie, co pozwala uniknąć bałaganu.

Tyle mocy, ile potrzebujesz

Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania zapewnia optymalny czas pracy i wydajność, a ładowanie pustej baterii do pełna trwa 2 godziny. Wskaźnik naładowania baterii informuje, kiedy należy naładować urządzenie.

Szybkie ładowanie oszczędza czas

Nie możesz się doczekać? Żaden problem. Nie musisz czekać, aż urządzenie naładuje się do pełna za każdym razem. Szybkie ładowanie przez 10 minut umożliwia przygotowanie mieszanki na ciasto.(1)

Funkcja płynnego startu

Przy tworzeniu bezprzewodowego miksera ręcznego pomyśleliśmy o wszystkim. Funkcja płynnego startu zapobiega rozpryskiwaniu się składników na skutek wysokiej prędkości początkowej. Pozwoli Ci to szybko zmiksować pyszne ciasto.

Od powolnego mieszania po szybkie ubijanie

Mieszaj, miksuj i ubijaj, wykorzystując dowolne przepisy – od ulubionych klasyków po nowości. Do wyboru masz 7 poziomów prędkości: niską, do powolnego mieszania dużych składników, średnią, do ucierania masła i cukru, oraz wysoką, do ubijania białek jaj.

Pełna kolekcja bezprzewodowych urządzeń

Nowa kolekcja bezprzewodowych urządzeń KitchenAid obejmuje rozdrabniacz do żywności, blender ręczny i mikser ręczny. Każde urządzenie jest sprzedawane oddzielnie i dostępne w różnych kolorach.

Bezprzewodowy mikser ręczny daje poczucie swobody

Poczuj swobodę z bezprzewodowym mikserem ręcznym. Odpowiednia moc i kontrola w każdej sytuacji. Teraz nic Cię nie ogranicza.

 • Wydajne miksowanie w każdym miejscu
 • Kontroluj pracę za pomocą 7 ustawień prędkości
 • Wolno-stojąca konstrukcja
 • Funkcja płynnego startu
 • Lampka wskaźnika stanu akumulatora


Pyszna bita śmietana

Bezprzewodowy mikser ręczny pozwala z łatwością ubijać lekkie masy na desery, torty lub spienione drinki. Pamiętaj, że podczas ubijania śmietana dwukrotnie zwiększa swoją objętość. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy używać składników o niskiej temperaturze.Użyj trzepaczki do przygotowywania ciastek

Trzepaczka ze stali nierdzewnej zaprojektowana do dokładnego mieszania składników zapewni pożądane rezultaty w krótkim czasie. W mgnieniu oka przygotuj profesjonalne ciasteczka, chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku.
 
Na koniec naciśnij przycisk wyjmowania trzepaczki i włóż ją do zmywarki.Zapomnij o przewodzie

Nic Cię nie ogranicza, gdy korzystasz z bezprzewodowego urządzenia. Bezprzewodowy mikser ręczny jest lżejszy i bardziej elastyczny niż mikser stojący, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów pieczenia.
 
Sięgnij po mikser i przygotuj dowolne danie we własnym stylu.Wspaniała, nowoczesna konstrukcja

Za pomocą eleganckich kształtów i wyrazistych kolorów bezprzewodowy mikser ręczny łączy ponad 100-letnią historię technologii KitchenAid z nowoczesnym wyglądem.
 
Dlaczego nie wybrać zestawu w Twoim ulubionym kolorze? Kolekcja bezprzewodowych urządzeń obejmuje również rozdrabniacz do żywności oraz blender ręczny, każdy sprzedawany osobno.BEZPRZEWODOWY MIKSER RĘCZNY 5KHMB732

Spełnij swoje aspiracje dzięki bezprzewodowemu mikserowi ręcznemu firmy KitchenAid. Daje Ci wszystkie możliwości, jakich oczekujesz po urządzeniu bezprzewodowym. Nowy bezprzewodowy mikser ręczny jest wyposażony w wydajną baterię litowo-jonową do ponownego ładowania, dzięki czemu zapewnia optymalny czas pracy i wydajność. Po pełnym naładowaniu można przygotować nawet 200 ciasteczek*, a wskaźnik stanu baterii informuje o konieczności ładowania. Dzięki 7 poziomom prędkości możesz przygotowywać ulubione przepisy, mieszając, miksując i ubijając przy użyciu idealnej prędkości. Czytaj dalej… Funkcja płynnego startu zmniejsza stopień rozpryskiwania się składników, a konstrukcja wolno stojąca umożliwia wyjęcie mieszadeł bez robienia bałaganu. Dlaczego nie wybrać zestawu w Twoim ulubionym kolorze? Zestaw bezprzewodowych urządzeń obejmuje rozdrabniacz, blender ręczny i mikser ręczny. Każde urządzenie jest sprzedawane osobno. W zestawie znajduje się wygodna ładowarka, która pasuje do wszystkich produktów z zestawu. * Testowano, przygotowując 4 porcje ciasteczek z kawałkami czekolady. ** Z tego produktu nie można korzystać na zewnątrz. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KHMB732

Specyfikacja techniczna

Moc przyłączeniowa (W) 16
Częstotliwość (Hz) 50/60
Napięcie (V) 220-240
Bell Blades Speed RPM (min - max) 100-2300
Korpus wykonany z odlewu Plastik
Rodzaj Baterii Lithium-Ion
Ładowarka dołączona Tak
Napięcie wyjściowe ładowarki 220-240
Optyczny wskaźnik ładowania Tak
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 153
Wysokość urządzenia (mm) 297
Szerokość urządzenia (mm) 90
Głębokość urządzenia (mm) 192
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 265
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 193
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 128
Waga brutto (kg) 1.3
Waga netto (kg) 0.95

Miksery ręczne

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

Znak jakości

Jeśli pasjonuje Cię tworzenie, potrzebujesz najlepszych narzędzi. Właśnie dlatego przy powstawaniu naszych produktów używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dbamy o najmniejsze detale i wdrażamy innowacyjne funkcje.
 
Tworzymy produkty, które przetrwają pokolenia. To cecha twórcy.Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.