5KFP1319EOB - 859711635610

Dostępne kolory: 5, Czarny

Malakser: co znajduje się w zestawie?

Wszystkie narzędzia i akcesoria, których potrzebujesz, zmieszczą się w misie roboczej. Przygotuj się na opanowanie kolejnego przepisu.Co znajduje się w zestawie?

Misa robocza o pojemności 3,1 l z trzpieniem wykonana z plastiku niezawierającego BPA

Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Pokrywa na zawiasie z bardzo szerokim podajnikiem 3 w 1 i popychaczem

Pokrywa zamykana na zatrzask. Szczelna pokrywa, odporna na przeciekanie misa z uszczelnionym uchwytem i blokadą, zaokrąglone krawędzie i gładkie wykończenie. Ułatwia czyszczenie. Do przetwarzania drobnych lub wąskich składników, takich jak pojedyncze marchewki lub łodygi selera, należy używać małego podajnika i popychacza. Do obróbki produktów większych rozmiarów należy używać dużego podajnika. 3-częściowy popychacz umożliwia przetwarzanie produktów o różnych kształtach i rozmiarach. Aby powoli dozować oliwę do składników, należy napełnić mały popychacz potrzebną ilością oliwy. Oliwa będzie płynnie dodawana przez niewielki otwór w dnie popychacza. Do mieszania różnych sosów i dressingów. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Pokrywa schowka/chłodziarki

Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Adapter napędowy (górny i dolny)

Do użytku ze wszystkich ostrzami i tarczami montowanymi na trzpieniu napędowym misy. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Uniwersalne ostrze

Do siekania, mielenia, przecierania sera, czekolady, owoców, świeżych ziół, orzechów, tofu i warzyw. Do mieszania sosów, pesto, salsy oraz ciasta (w tym do makaronów). Wykonane ze stali nierdzewnej, można myć w zmywarce (tylko w górnym koszu).

Ostrze do ciasta

Do szybkiego i dokładnego ugniatania ciasta. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Zewnętrzne regulowane pokrętło krojenia i tarcza tnąca

Do łatwej regulacji grubości krojenia, od cienkiej do grubej, od zewnętrznej strony, do miękkich owoców, ziemniaków, pomidorów, miękkich warzyw, sera, czekolady, twardych owoców i twardych warzyw. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Zestaw do krojenia w kostkę i narzędzie do jego czyszczenia

Krój ziemniaki, owoce, warzywa i ser w idealną kostkę. Narzędzie do czyszczenia zestawu do krojenia w kostkę ułatwia przepchnięcie dodatkowego jedzenia przez kratkę. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Odwracalna tarcza trąca na małą i średnią grubość

Do ścierania ziemniaków, miękkich warzyw, kapusty, sera, czekolady oraz twardych owoców i warzyw. Można myć w zmywarce, umieszczając na górnej półce.

Prev
Next

Za co pokochasz ten malakser:

  • Duża pojemność 3,1 l pozwala przygotować posiłek o dowolnej wielkości
  • Siekaj, szatkuj, krój w kostkę, precyzyjnie krój w plastry, zagniataj, miksuj i przecieraj
  • Wysoka wydajność
  • Wygodny pojemnik do przechowywania
  • Regulowana tarcza tnąca ExactSlice
  • Misę, pokrywkę, ostrza, tarcze i akcesoria można myć w zmywarce
  • 2 lata gwarancji


Łatwe przygotowywanie małych i dużych posiłków

Dzięki wszystkim funkcjom urządzenia możesz szybko przyrządzić świeże warzywa, dania z orzechami, sery, ciasta, sosy, salsy i wiele innych pyszności.

Odpowiednia pojemność na każdą okazję

Teraz możesz szybko przygotować każdy posiłek – niezależnie od tego, czy jest to świeża sałatka, pokrojone w kostkę ziemniaki do pieczeni, czy plasterki bakłażana do upieczenia.

Od krojenia w plasterki po krojenie w kostkę

Uzyskuj dowolną fakturę swoich dań. Dokładnie siekaj, rozdrabniaj, krój w kostkę, ugniataj, miksuj, przecieraj i krój w plasterki.

Uniwersalny pojemnik do przechowywania

Oszczędność miejsca dzięki wygodnemu pojemnikowi do przechowywania. Wszystkie ostrza i tarcze pasują do misy roboczej i są gotowe do następnego użycia.

Łatwa regulacja grubości krojenia

Za pomocą zewnętrznej dźwigni regulacji możesz łatwo zmieniać grubość plastrów, od cienkich do grubych, podczas przygotowywania różnych składników. Cienkie plastry ogórka i grube plastry ziemniaków? Wybór należy do Ciebie.

System zatrzasków

Proste przygotowanie dzięki zatrzaskowej misie z pokrywką. Po użyciu wystarczy wlać do misy ciepłą wodę i 1–2 krople płynu do naczyń, aby szybko wyczyścić misę i ostrza.

Kreatywna kostka

Ręczne krojenie w kostkę wymaga czasu i wysiłku. Dołączony zestaw pozwala szybko pokroić produkty w idealną kostkę za każdym razem.

Schludne korzystanie i porządek po użyciu

Przechowywanie jest proste: wszystkie akcesoria mieszczą się w środku, a zwijany przewód zasilający pozwala zachować porządek na blacie.
Dla wygody użytkownika pokrywkę, misę, ostrza, tarcze i akcesoria można myć w zmywarce na górnej półce. Oznacza to, że zarówno przygotowywanie posiłków, jak i sprzątanie potem zajmuje niewiele czasu.
Jeśli zostały Ci składniki, poręczna przykrywka do misy pozwala na schowanie jej do lodówki.Kostka jak u szefa kuchni

Niczym szef kuchni szybko krój produkty w równe kostki, korzystając z zestawu do krojenia w kostkę. Ten pomysłowy malakser pozwala szybko przygotować kostki produktów do sałatek, zup, pieczeni, curry i ciasta. Gdy raz spróbujesz, będziesz już korzystać z malaksera przy każdym przepisie.Przyjemność użytkowania

Przyjazny dla użytkownika malakser ma 3 prędkości: wysoka, niska i pulsacyjna. Po otwarciu opakowania i zmontowaniu części można od razu rozpocząć korzystanie, dzięki intuicyjnej obsłudze.
Precyzyjnie przetwarzaj różne składniki, niezależnie od tego, czy kroisz je na plastry, czy w kostkę. Łatwe do przełączania opcje prędkości łopatek i podświetlany ekran LED ułatwiają obsługę.MALAKSER 3,1 L 5KFP1319

Malakser 5KFP1319 o pojemności 3,1 l to uniwersalne urządzenie o pojemności wystarczającej do rozdrabniania, siekania, krojenia, mielenia i wyrabiania wszystkich składników. Możesz kroić produkty na cienkie lub grube plastry, korzystając z dostępnej wyłącznie w produktach KitchenAid zewnętrznej dźwigni, pozwalającej regulować grubość plastrów za jednym naciśnięciem przycisku. Bardzo szeroka rura wlotowa typu 3-w-1 umożliwia wkładanie twardych i miękkich produktów spożywczych o wielu rozmiarach do krojenia w poziomie i w pionie. Czytaj dalej… Malakser idealnie nadaje się do szybkiego i wydajnego przygotowywania specjalnych posiłków, rozdrabniania, mieszania, miksowania oraz krojenia na małą lub średnią grubość. W zestawie jest ostrze do ciasta, które ułatwia wyrabianie, a nawet zestaw do krojenia w kostkę, który zapewnia jednolite rezultaty. Malakser jest solidny, ma antypoślizgową podstawę i wygodny uchwyt. Pokrywka z silikonową uszczelką zapobiega wyciekom. Gdy skończysz pracę, wrzuć elementy urządzenia do pojemnika do przechowywania, gdzie będą czekać na kolejną kulinarną przygodę. Zamknij

Dane techniczne


Ogólne specyfikacje

Model 5KFP1319

Specyfikacja techniczna

Moc Średnia (W) 400
Typ silnika: Silnik prądu zmiennego DC (Direct Current)
Napięcie (V) 220-400
Częstotliwość (Hz) 50/60
Moc Wat (W) 300
Obroty Max. 2000
Obroty Min. 750
Maksymalna ilość mąki w dzieży (kg) 375
Korpus wykonany z odlewu Plastik
Długość przewodu zasilającego (cm) 90
Pojemność dzieży (L) 3.1
Wysokość urządzenia (mm) 464
Szerokość urządzenia (mm) 222
Głębokość urządzenia (mm) 222
Wysokość opakowania (mm) 285
Szerokość opakowania (mm) 496
Głębokość opakowania (mm) 281
Masa netto (kg) 4.54
Materiał misy Plastik
Masa brutto (kg) 6.03
Rodzaj wtyczki Euro

Akcesoria

Akcesoria w zestawie 1 BPA-free plastic bow, 3-piece ultrawide food pusher/feed tube,Multipurpose blade,slice disc, shred disc

Malaksery

Dokumenty i rejestracja

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi dostarcza wszelkich informacji dotyczących nowego urządzenia. Gwarantujemy, że zaczniesz gotować w mgnieniu oka!

Pobierz

Zarejestruj swój produkt

Zarejestruj Produkt

Duże posiłki od zera

Przygotowywanie świeżych domowych posiłków jeszcze nigdy nie było prostsze. Od szatkowania marchwi do krojenia w kostkę dyni piżmowej – wszystko przygotujesz błyskawicznie.Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.