KOTSPB 60600 - 851357601110

Piekarnik Twelix z czarnej stali szlachetnej łączy w sobie śmiałe piękno i funkcjonalność.

Wzięliśmy wszystko, co kochasz w stali szlachetnej i ubraliśmy to w czerń. Możesz wybrać wiele funkcji, które powstały na bazie doświadczeń szefów kuchni. Pomogą Ci one w trakcie całego procesu gotowania, gwarantując doskonałe wyniki za każdym razem, od pieczenia mięsa i ciasta po wolne gotowanie. Istnieje też możliwość eksperymentowania z nowymi stylami gotowania dzięki profesjonalnym akcesoriom, takim jak rożen, sonda temperatury, do tworzenia kulinarnych dzieł sztuki z mięsa, czy tacka do suszenia, idealna w wypadku owoców i warzyw.
Rozbudź kreatywność, nie martwiąc się o czyszczenie piekarnika: dzięki funkcji pyrolizy zaoszczędzisz czas i wysiłek. Piekarnik sam o wszystko zadba!

Funkcje profesjonalne

Piekarnik Twelix oferuje do wyboru 18 profesjonalnych funkcji, które imitują triki i metody najlepszych szefów kuchni oraz pozwalają ustalić, którego elementu grzejnego używać.

Pieczenie

Cielęcina / Wieprzowina
Pieczeń wołowa słabo wysmażona
Pieczeń wołowa średnio wysmażona
Pieczony kurczak
Pieczony indyk
Indywidualne

Piekarstwo

Chleb tradycyjny
Chleb słodowy
Grube ciasto na pizzę
Cienkie ciasto na pizzę
Quiche / Słonawy flan
Bagietka

Ciasta

Ciasto ptysiowe
Rogalik
Ciasto biszkoptowe
Placek ze śliwkami
Kruche ciasto

Specjalne zastosowania

Niska temperatura, wysoka precyzja

Specjalne zastosowania

Piekarnik pomaga też w specjalnych zastosowaniach, które wymagają niższych temperatur, dotyczy to wolnego gotowania, suszenia warzyw i owoców czy robienia jogurtu.

Funkcja Twelix-Base

Funkcja ta pozwala podgrzać dolny element grzejny, aby piec doskonałe ciasta i pizze, a także wyczarowywać przysmaki zapiekane w kokilkach. Dzięki tej funkcji baza jest doskonale upieczona za każdym razem!

POZOSTAŁE FUNKCJE

Gotowanie wielopoziomowe

Potrawy można umieszczać na trzech różnych poziomach, aby jedzenie było równomiernie ugotowane i idealnie zarumienione na złoto.

Funkcja grillowania Twelix-Grill

Możesz włączyć dolny element grzejny oraz grilla. Jedzenie zostanie doskonale ugotowane i ugrillowane na dwóch tacach jednocześnie.

Funkcja pyrolizy

Zaoszczędź sobie czasu i trudu, utrzymując piekarnik w czystości dzięki funkcji pyrolizy. Wnętrze piekarnika automatycznie się blokuje i rozgrzewa do temperatury 500°C, zamieniając resztki pokarmu w popiół, który można łatwo wytrzeć, gdy piekarnik znowu jest zimny.

AKCESORIA W ZESTAWIE

1 kratka oraz 2 blachy do pieczenia

Dzięki kratkom do żywności dociera prawidłowy obieg powietrza. Blachy do pieczenia mogą być używane jako uniwersalne naczynia do pieczenia, ale można też w nich umieszczać mniejsze naczynia żaroodporne.

1 głęboka taca

Ma wysokie brzegi, przez które nie wylewają się sosy i płyn podczas duszenia gulaszu czy pieczenia.

Sonda temperatury

Funkcja ta pozwala precyzyjnie mierzyć wewnętrzną temperaturę gotowanego jedzenia oraz automatycznie wyłączać piekarnik, gdy osiągnie optymalny stopień rozgrzania.

Rożen

Dzięki tej funkcji mięso jest pieczone wprost modelowo. Doskonałe rozwiązanie do pieczenia dużych udźców i kurczaka.

Tacka do suszenia

Używana w połączeniu ze specjalną funkcją, pozwala suszyć dowolny pokarm: od warzyw, takich jak szpinak czy pomidory, po grzyby i owoce.

2 prowadnice teleskopowe

Ten piekarnik jest wyposażony w teleskopowe półki, które sprawiają, że wsuwanie i wysuwanie żywności z komory w celu próbowania i przyprawiania jest jeszcze łatwiejsze.

NIECH ZAINSPIRUJĄ CIĘ NASZE PRZEPISY

Różyczka z barweny z rzepą na placku ziemniaczanym

Kolekcja Czarna stal

Piekarnik Twelix należy ponadto do nowej kolekcji urządzeń KitchenAid o nazwie Czarna stal: czysta czarna stal jest wypolerowana w sposób nadający unikatowy, ciepły, elegancki i stylowy wygląd.

PIEKARNIK Z PYROLIZĄ TWELIX - CZARNA STAL SZLACHETNA KOTSPB 60600

KitchenAid stworzył pierwszą kolekcję Black Stainless Steel: czystą czarną stal nierdzewną, szczotkowaną dla unikalnego, ciepłego efektu, eleganckiego i stylowego. Wyposażony w technologię PrintShield ™, która chroni piękno tych urządzeń od odcisków palców. Profesjonalna wydajność, charakterystyczny design i jakość rzemieślnicza, do której jesteś przyzwyczajony.
Piekarnik KitchenAid Twelix, który łączy w sobie 2 różne metody gotowania: standardowa konwekcja i wspomaganie parą . Czytaj dalej… Wielofunkcyjny piekarnik KitchenAid KOTSPB 60600 oferuje 28 trybów gotowania:


11 Profesjonalne funkcje gotowania: Piekarnia (chleb, pizza, ciasto słone, bagietka) i ciasto (pasztet a choux, croissant, biszkopt, ciasto śliwkowe, ciasto kruche)
- 9 Funkcje specjalne: Eko wymuszone powietrze, rozmrażanie, utrzymywanie temperatury (65 ° C), przygotowanie jogurtu (50 ° C), wzrost (40 ° C), powolne gotowanie mięsa lub ryb - 8 Tradycyjne funkcje: konwencjonalne, szybkie podgrzewanie, wymuszone powietrze, grill, piec konwekcyjny, grill Turbo, Tweli Grill i ulubione.
Jego wyjątkowo duża wnęka o pojemności 73 litrów oferuje 5 poziomów do przyrządzania potraw. Dzięki temu 60-centymetrowemu piekarnikowi wielofunkcyjnemu możesz ustawić naczynia na 5 poziomach dla równomiernie ugotowanego jedzenia, które są idealnie złotobrązowe.
Stal nierdzewna anty-odcisk palca pomaga zapobiegać odciskowi palców i ułatwia czyszczenie piekarnika.
Wyświetlacz LCD posiada sterowanie dotykowe, aby zaprogramować i ustawić temperaturę gotowania.
Ten piekarnik jest również wyposażony w Czujnik temperatury żywności . Temperatura rdzenia żywności będzie stale widoczna na wyświetlaczu LCD piekarnika, wybierz żądaną temperaturę, a piekarnik KitchenAid utrzyma temperaturę z absolutną precyzją, by gotować na przykład doskonały "różowy wewnątrz" rożen. Piekarnik z oceną energetyczną wyposażony jest w teleskopową prowadnicę, która ułatwia obserwowanie i smakowanie wyników podczas gotowania. Wyposażony w system Soft-Close, dzięki czemu drzwi zamykają się jednym płynnym, cichym ruchem.
Ten piekarnik zawiera również funkcję pirolityczną . Wybierz ten tryb automatyczny, aby łatwo oczyścić piekarnik. Zamknij

Dane techniczne


DANE TECHNICZNE

Szerokość urządzenia (mm) 595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 630
Głębokość urządzenia (mm) 561
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 650
Wysokość urządzenia (mm) 595
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 690
Waga netto (kg) 40.9
Waga brutto (kg) 42.9
Natężenie (A) 16
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 90
Moc przyłączeniowa (W) 3650
Wymiary urządzenia (mm) Duży
Kod EAN 8003437833540
Rodzaj urządzenia Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Rożen obrotowy Tak
Prowadnice piekarnika Teleskopowe
Kontrola czasu Elektroniczne
Opcje ustawiania czasu Start/stop
Sterowanie Mechaniczne i elektroniczne
Pojemność użytkowa (komory) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/EC) 73
Rodzaj zasilania Elektryczna

EFEKTYWNOŚĆ

Klasa efektywności energetycznej A+
Zużycie energii w cyklu w trybie tradycyjnym - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.91
Zużycie energii w cyklu w trybie z włączonym wentylatorem - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.7

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Dokumenty i rejestracja

Pobierz instrukcję obsługi tutaj lub zarejestruj swój produkt, aby uzyskać najlepsze wsparcie KitchenAid

Instrukcje obsługi i dokumentacja

karta produktu

Pobierz

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Specyfikacja produktu

Pobierz

Przewodnik użytkownika

Pobierz

5-letnia gwarancja

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Ogólne postanowienia dotyczące gwarancji prawnej i umownej opisano w dokumencie PDF, który można pobrać za pomocą tego łącza.

POBIERZ GWARANCJĘ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.