PIEKARNIK STANDARDOWY TWELIX - CZARNA STAL SZLACHETNA / NOWOŚĆ KOTSSB 60600

KOTSSB 60600 - 851357701110

Piekarnik Twelix z czarnej stali szlachetnej to połączenie śmiałego piękna i funkcjonalności

Wzięliśmy wszystko, co kochasz w stali szlachetnej i ubraliśmy to w czerń. Możesz wybrać wiele funkcji, które powstały na bazie doświadczeń szefów kuchni. Pomogą Ci one w trakcie całego procesu gotowania, gwarantując doskonałe wyniki za każdym razem, od pieczenia mięsa i ciasta po wolne gotowanie. Istnieje też możliwość eksperymentowania z nowymi stylami gotowania dzięki profesjonalnym akcesoriom, takim jak sonda temperatury, do tworzenia kulinarnych dzieł sztuki z mięsa, albo tacka do suszenia, idealna w wypadku owoców i warzyw. Rozbudź w sobie kreatywność!

Funkcje profesjonalne

Piekarnik Twelix oferuje do wyboru 18 profesjonalnych funkcji, które imitują triki i metody najlepszych szefów kuchni oraz pozwalają ustalić, którego elementu grzejnego używać.

Pieczenie

Cielęcina / Wieprzowina
Pieczeń wołowa słabo wysmażona
Pieczeń wołowa średnio wysmażona
Pieczony kurczak
Pieczony indyk
Indywidualne

Piekarstwo

Chleb tradycyjny
Chleb słodowy
Grube ciasto na pizzę
Cienkie ciasto na pizzę
Quiche / Słonawy flan
Bagietka

Ciasta

Ciasto ptysiowe
Rogalik
Ciasto biszkoptowe
Placek ze śliwkami
Kruche ciasto

Funkcje specjalne

Niska temperatura, wysoka precyzja

Specjalne zastosowania

Piekarnik pomaga też w specjalnych zastosowaniach, które wymagają niższych temperatur, dotyczy to wolnego gotowania, suszenia warzyw i owoców czy robienia jogurtu.

Funkcja Twelix-Base

Funkcja ta pozwala podgrzać dolny element grzejny, aby piec doskonałe ciasta i pizze, a także wyczarowywać przysmaki zapiekane w kokilkach. Dzięki tej funkcji baza jest doskonale upieczona za każdym razem!

POZOSTAŁE FUNKCJE

Gotowanie wielopoziomowe

Potrawy można umieszczać na trzech różnych poziomach, aby jedzenie było równomiernie ugotowane i idealnie zarumienione na złoto.

Funkcja grillowania Twelix-Grill

Możesz włączyć dolny element grzejny oraz grilla. Jedzenie zostanie doskonale ugotowane i ugrillowane na dwóch tacach jednocześnie.

AKCESORIA W ZESTAWIE

2 prowadnice teleskopowe

Ten piekarnik jest wyposażony w teleskopowe półki, które sprawiają, że wsuwanie i wysuwanie żywności z komory w celu próbowania i przyprawiania jest jeszcze łatwiejsze.

1 głęboka taca

Ma wysokie brzegi, przez które nie wylewają się sosy i płyn podczas duszenia gulaszu czy pieczenia.

1 kratka oraz 2 blachy do pieczenia

Dzięki kratkom do żywności dociera prawidłowy obieg powietrza. Blachy do pieczenia mogą być używane jako uniwersalne naczynia do pieczenia, ale można też w nich umieszczać mniejsze naczynia żaroodporne.

Sonda temperatury

Funkcja ta pozwala precyzyjnie mierzyć wewnętrzną temperaturę gotowanego jedzenia oraz automatycznie wyłączać piekarnik, gdy osiągnie optymalny stopień rozgrzania.

Tacka do suszenia

Używana w połączeniu ze specjalną funkcją, pozwala suszyć dowolny pokarm: od warzyw, takich jak szpinak czy pomidory, po grzyby i owoce.

NIECH ZAINSPIRUJĄ CIĘ NASZE PRZEPISY

Różyczka z barweny z rzepą na placku ziemniaczanym

Kolekcja Czarna stal

Piekarnik Twelix należy do nowej kolekcji urządzeń KitchenAid o nazwie Czarna stal: czysta czarna stal jest wypolerowana w sposób nadający unikatowy, ciepły, elegancki i stylowy wygląd.

PIEKARNIK STANDARDOWY TWELIX - CZARNA STAL SZLACHETNA / NOWOŚĆ KOTSSB 60600

KitchenAid stworzył pierwszą kolekcję Black Stainless Steel: czystą czarną stal nierdzewną, szczotkowaną dla unikalnego, ciepłego efektu, eleganckiego i stylowego. Wyposażony w technologię PrintShield ™, która zachowuje piękno tego urządzenia od odcisków palców. Profesjonalna wydajność, charakterystyczny design i jakość rzemieślnicza, do której jesteś przyzwyczajony.
Piekarnik KitchenAid Twelix, który łączy w sobie 2 różne metody gotowania: standardowa konwekcja i wspomaganie parą . Czytaj dalej… Wielofunkcyjny piekarnik KitchenAid KOTSSB 60600 oferuje 28 trybów gotowania:


11 Profesjonalne funkcje gotowania: Piekarnia (tradycyjny chleb, chleb słodowy, pizza wysokiej jakości, cienka pizza, ciasto słone, bagietka) i ciasto (pasztet i ciastka) croissant, biszkopt, ciasto śliwkowe, ciasto) - 9 Funkcje specjalne: Eko wymuszone powietrze, rozmrażanie, utrzymywanie temperatury (65 ° C), przygotowanie jogurtu (50 ° C), wzrost (40 ° C), powolne gotowanie mięsa lub ryb

8 tradycyjnych funkcji: konwencjonalne, szybkie podgrzewanie, wymuszone powietrze, grill, piec konwekcyjny, grill turbo, Tweli Grill i ulubione.
Jego wyjątkowo duża waga 73-litrowa oferuje 5 poziomów do przyrządzenia twoje potrawy. Ten wielofunkcyjny piekarnik o szerokości 60 cm umożliwia umieszczenie potraw na trzech poziomach w celu uzyskania równomiernie ugotowanego jedzenia o idealnie złotym odcieniu. Stal nierdzewna anty-odcisk palca pomaga zapobiegać odciskowi palców i ułatwia czyszczenie piekarnika.
Wyświetlacz LCD umożliwia wybór programów lub temperatury gotowania za pomocą sterowania dotykowego.
Ten piekarnik jest również wyposażony w Czujnik temperatury żywności . Temperatura rdzenia żywności będzie stale widoczna na wyświetlaczu LCD piekarnika, a po wybraniu żądanej temperatury, piekarnik KitchenAid utrzyma tę samą temperaturę z absolutną precyzją, aby gotować, na przykład, wyróżniający się "różowy wewnątrz" rożen.
Piekarnik z piekarnikiem A + wyposażony jest w teleskopową prowadnicę, która ułatwia obserwowanie i smakowanie wyników podczas gotowania. Dzięki systemowi Soft-Close drzwi zamykają się jednym płynnym, cichym ruchem. Zamknij

Dane techniczne


DANE TECHNICZNE

Szerokość urządzenia (mm) 595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 630
Głębokość urządzenia (mm) 561
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 650
Wysokość urządzenia (mm) 595
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 690
Waga netto (kg) 37.4
Waga brutto (kg) 39.4
Natężenie (A) 16
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 90
Moc przyłączeniowa (W) 3650
Wymiary urządzenia (mm) Duży
Kod EAN 8003437833557
Rodzaj urządzenia Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Prowadnice piekarnika Teleskopowe
Kontrola czasu Elektroniczne
Opcje ustawiania czasu Start/stop
Sterowanie Mechaniczne i elektroniczne
Pojemność użytkowa (komory) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/EC) 73
Rodzaj zasilania Elektryczna

EFEKTYWNOŚĆ

Klasa efektywności energetycznej A+
Zużycie energii w cyklu w trybie tradycyjnym - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.91
Zużycie energii w cyklu w trybie z włączonym wentylatorem - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.7

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Dokumenty i rejestracja

Pobierz instrukcję obsługi tutaj lub zarejestruj swój produkt, aby uzyskać najlepsze wsparcie KitchenAid

Instrukcje obsługi i dokumentacja

karta produktu

Pobierz

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Specyfikacja produktu

Pobierz

Przewodnik użytkownika

Pobierz

5-letnia gwarancja

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Ogólne postanowienia dotyczące gwarancji prawnej i umownej opisano w dokumencie PDF, który można pobrać za pomocą tego łącza.

POBIERZ GWARANCJĘ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.