PIEKARNIK STANDARDOWY TWELIX ARTISAN - CZARNA STAL SZLACHETNA / NOWOŚĆ KOASSB 60600

KOASSB 60600 - 851357501110

Łączymy pierwszorzędny kolor z funkcjami klasy premium

Odkryj piekarnik Twelix Artisan w wersji czarnej stali szlachetnej

Piekarnik Twelix Artisan Oven, odziany w czerń, to aż trzy metody gotowania za pomocą jednego urządzenia: czysta para, dodatek pary i metoda konwekcyjna. Funkcja gotowania na czystej parze sprawia, że warzywa aż rozpływają się w ustach i nawet owoce morza są ugotowane w naturalny, zdrowy sposób.
Technologia ta optymalizuje obieg powietrza i rozkład ciepła w piekarniku, skracając czas wstępnego nagrzewania oraz gotowania i gwarantując jednolity przepływ powietrza, dzięki któremu wszystkie dania są należycie i równomiernie gotowane.

Funkcje profesjonalne

Piekarnik Twelix Artisan oferuje do wyboru 18 profesjonalnych funkcji, które imitują triki i metody najlepszych szefów kuchni oraz pozwalają ustalić, którego elementu grzejnego używać.

Funkcja parowa Artisan

Pozwala tworzyć zdrową, lekką kuchnię, o której zawsze marzyliśmy, przy zachowaniu odżywczych wartości witamin, minerałów oraz aromatu ulubionych potraw.

Wybierz funkcję Czysta para, a następnie umieść składniki w specjalnie zaprojektowanej patelni parowej. Para powoli i równomiernie otacza jedzenie, gotując wszystko w temperaturze poniżej 100°C.
Dzięki pięciu wstępnie zaprogramowanym funkcjom Dodatek pary piekarnik łączy metodę gotowania konwekcyjnego z gotowaniem na parze. Po wyborze określonej funkcji piekarnik automatycznie ustawia prawidłową temperaturę oraz ilość potrzebnej do gotowania pary.

Piekarstwo

Chleb tradycyjny
Chleb słodowy
Grube ciasto na pizzę
Cienkie ciasto na pizzę
Quiche / Słonawy flan
Bagietka

Ciasta

Ciasto ptysiowe
Rogalik
Ciasto biszkoptowe
Placek ze śliwkami
Kruche ciasto

Funkcje specjalne

Niska temperatura, wysoka precyzja

Specjalne zastosowania

Piekarnik pomaga też w specjalnych zastosowaniach, które wymagają niższych temperatur, dotyczy to wolnego gotowania, suszenia warzyw i owoców czy robienia jogurtu.

Funkcja Twelix-Base

Funkcja ta pozwala podgrzać dolny element grzejny, aby piec doskonałe ciasta i pizze, a także wyczarowywać przysmaki zapiekane w kokilkach. Dzięki tej funkcji baza jest doskonale upieczona za każdym razem!

POZOSTAŁE FUNKCJE

Gotowanie wielopoziomowe

Potrawy można umieszczać na trzech różnych poziomach, aby jedzenie było równomiernie ugotowane i idealnie zarumienione na złoto.

Funkcja grillowania Twelix-Grill

Możesz włączyć dolny element grzejny oraz grilla. Jedzenie zostanie doskonale ugotowane i ugrillowane na dwóch tacach jednocześnie.

AKCESORIA W ZESTAWIE

Akcesorium parowe

Można je podłączyć z tyłu urządzenia, aby wyposażyć piekarnik konwekcyjny w trzy różne funkcje o nazwie: czysta para, dodatek pary oraz metoda konwekcyjna.

Sonda temperatury

Funkcja ta pozwala precyzyjnie mierzyć wewnętrzną temperaturę gotowanego jedzenia oraz automatycznie wyłączać piekarnik, gdy osiągnie optymalny stopień rozgrzania.

Tacka do suszenia

Używana w połączeniu ze specjalną funkcją, pozwala suszyć dowolny pokarm: od warzyw, takich jak szpinak czy pomidory, po grzyby i owoce.

2 prowadnice teleskopowe

Ten piekarnik jest wyposażony w teleskopowe półki, które sprawiają, że wsuwanie i wysuwanie żywności z komory w celu próbowania i przyprawiania jest jeszcze łatwiejsze.

2 kratki oraz 2 blachy do pieczenia

Dzięki kratkom do żywności dociera prawidłowy obieg powietrza. Blachy do pieczenia mogą być używane jako uniwersalne naczynia do pieczenia, ale można też w nich umieszczać mniejsze naczynia żaroodporne.

NIECH ZAINSPIRUJĄ CIĘ NASZE PRZEPISY

Różyczka z barweny z rzepą na placku ziemniaczanym

Poznaj więcej sztuczek i rozwiązań, które pozwala stosować piekarnik Twelix Artisan!

Kolekcja Czarna stal

Piekarnik Twelix Artisan należy ponadto do nowej kolekcji urządzeń KitchenAid o nazwie Czarna stal: czysta czarna stal jest wypolerowana w sposób nadający unikatowy, ciepły, elegancki i stylowy wygląd.

PIEKARNIK STANDARDOWY TWELIX ARTISAN - CZARNA STAL SZLACHETNA / NOWOŚĆ KOASSB 60600

KitchenAid stworzył pierwszą kolekcję Black Stainless Steel: czystą czarną stal nierdzewną, szczotkowaną dla unikalnego, ciepłego efektu, eleganckiego i stylowego. Wyposażony w technologię PrintShield ™, która chroni piękno tych urządzeń od odcisków palców. Profesjonalna wydajność, charakterystyczny design i jakość rzemieślnicza, do której jesteś przyzwyczajony.
Kolor ten został zastosowany do piekarnika KitchenAid Twelix Artisan, który umiejętnie łączy 3 różne metody gotowania: Standardowa konwekcja, Steam-Assisted i Pure Steam . Czytaj dalej… Uosobienie technologii pionierskiej!

Dzięki funkcji Pure Steam można delektować się przepysznymi warzywami, a nawet owocami morza gotowanymi w naturalny, zdrowy sposób. Wystarczy wybrać jedną z zaprogramowanych funkcji parowych, aby dopasować się do przepisu, a piekarnik wykona resztę.
Idealne środowisko do gotowania na parze: ze specjalnym dodatkiem do pary i przykrytym talerzem gwarantującym nienagannie ugotowane na parze dania poprzez kombinację wentylacji i pary.
Bądź jeszcze bardziej kreatywny używając jednej z 4 funkcji gotowania parowego. Poznaj nieskończony potencjał tego piekarnika, dzięki czemu Twoje ulubione potrawy będą zawsze gotowane do perfekcji.
Ogólnie rzecz biorąc, ten piekarnik oferuje 11 profesjonalnych, 9 specjalnych i 8 tradycyjnych funkcji.

Ten wyjątkowo duży 73-litrowy piekarnik oferuje 5 poziomów do równomiernego gotowania potraw.
Ten piekarnik jest również wyposażony w < b> Czujnik temperatury żywności . Temperaturaw środku potrawy będzie stale widoczna na wyświetlaczu LCD piekarnika> Wybierz żądaną temperaturę, piekarnik KitchenAid zachowa tę samą temperaturę z absolutną precyzją.
Wyposażony w system Soft-Close, który zamyka drzwi w jednym gładkim, cichym ruchu.
Ten piekarnik A + wyposażony jest w rożen, 1-poziomową prowadnicę teleskopową, a także w, pełną szklaną szybę, która utrzymuje drzwi chłodnymi podczas gotowania i czyszczenia. Zamknij

Dane techniczne


DANE TECHNICZNE

Szerokość urządzenia (mm) 595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 630
Głębokość urządzenia (mm) 561
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 650
Wysokość urządzenia (mm) 595
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 690
Waga netto (kg) 53.4
Waga brutto (kg) 56.4
Natężenie (A) 16
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 180
Moc przyłączeniowa (W) 3650
Wymiary urządzenia (mm) Duży
Kod EAN 8003437833533
Rodzaj urządzenia Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Rożen obrotowy Tak
Prowadnice piekarnika Teleskopowe
Kontrola czasu Elektroniczne
Opcje ustawiania czasu Start/stop
Sterowanie Mechaniczne i elektroniczne
Pojemność użytkowa (komory) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/EC) 73
Rodzaj zasilania Elektryczna

EFEKTYWNOŚĆ

Klasa efektywności energetycznej A+
Zużycie energii w cyklu w trybie tradycyjnym - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.91
Zużycie energii w cyklu w trybie z włączonym wentylatorem - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.7

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Dokumenty i rejestracja

Pobierz instrukcję obsługi tutaj lub zarejestruj swój produkt, aby uzyskać najlepsze wsparcie KitchenAid

Instrukcje obsługi i dokumentacja

karta produktu

Pobierz

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Specyfikacja produktu

Pobierz

Przewodnik użytkownika

Pobierz

5-letnia gwarancja

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Ogólne postanowienia dotyczące gwarancji prawnej i umownej opisano w dokumencie PDF, który można pobrać za pomocą tego łącza.

POBIERZ GWARANCJĘ

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.