SZKLANY KIELICH O POJEMNOŚCI 1,4 L DO BLENDERA ARTISAN K400 5KSB2048JGA

5KSB2048JGA - 859711578750

Guarantee_2Y

1,4 L kielich o pojedynczych ściankach

Zgodność tylko z 5KSB4026 & 5KSB1325

Można myć w zmywarce

Asymetryczne ostrze ze stali nierdzewnej

Przyrządzaj większe porcje domowych mieszanek

Zaprojektowany z myślą o tym, by tworzyć jeszcze większe ilości pożywnych, smacznych mieszanek. Kielich jest wykonany z plastiku niezawierającego BPA i przeznaczony do użytkowania z blenderem Artisan K400.

Więcej miejsca na kreatywność

Uwolnij kreatywność dzięki kielichowi o pojemności 1,6 l. Uwydatnione żebrowanie ułatwia powrót zawartości na ostrze i tworzy silny wir, dzięki któremu składniki zmieniają się w masę o gładkiej konsystencji.

W zestawie z miarką

Szczelnie zamykająca się pokrywka jest wykonana z silikonu i ma wbudowaną miarkę. Ułatwia to odmierzanie i dodawanie do blendera składników o objętości do 60 ml.

Asymetryczne ostrza

Asymetryczne ostrza umożliwiają miksowanie w 4 różnych kierunkach i wciąganie składników do środka, ku wirującym ostrzom. Naostrzone, o grubości 3 mm i wykonane ze wzmacnianej stali nierdzewnej.

Mieszanki dla całej rodziny

Blender Artisan K400 idealnie nadaje się do przyrządzania pysznych, wyjątkowych smoothie. Pozwól sobie jednak na więcej.

Blender został zaprojektowany z myślą o rozdrabnianiu twardych składników, takich jak orzechy, nasiona, twarde owoce, warzywa liściaste, lód i mrożone owoce leśne.

Można go używać każdego dnia do przygotowywania pysznych past, sosów, masła orzechowego, zdrowych zup i orzeźwiających dipów dla rodziny i znajomych.

Większe porcje ułatwiają życie

Pożywnego domowego jedzenie nie da się wyczarować magicznym zaklęciem. Zwłaszcza gdy trzeba godzić pracę z obowiązkami domowymi.

A może by tak pozwolić sobie na kreatywną sesję w kuchni i użyć blendera Artisan K400 do przygotowania dużych porcji?

Przechowuj dodatkowe porcje smacznych mieszanek na później. Może to być świeże pesto, pikantny sos do satay czy gęsta zupa dyniowa. W pracowite dni docenisz to, że masz gotowe mieszanki na zapas.

Akcesoria
dopasowane
do Twojego stylu życia

Dopasuj blender Artisan K400 do swoich potrzeb, dodając do niego wyposażenie dodatkowe pozwalające na przygotowanie i przechowywanie mieszanek w porcjach o różnych wielkościach, które łatwo wrzucić do torby.

WYSZUKAJ AKCESORIA ›

SZKLANY KIELICH O POJEMNOŚCI 1,4 L DO BLENDERA ARTISAN K400 5KSB2048JGA

Ten szklany, kwadratowy kielich został zaprojektowany z myślą o optymalizacji wydajności blendera Artisan K400. Pozwala uzyskać doskonały smak i gładką konsystencję, niezależnie od tego, czy przygotowujesz pożywne zupy domowe, jedzenie dla niemowląt, masła orzechowe, sosy, dipy czy koktajle śniadaniowe. Kielich blendera ma wewnętrzne narożniki i żebra, które wpychają składniki z powrotem w kierunku ostrza i sprawiają, że tworzy się silny wir. W zestawie znajduje się bezpieczna pokrywka i dziobek ułatwiający nalewanie. Czytaj dalej… Produkty KitchenAid są przeznaczone do użytku przez cały okres eksploatacji, dlatego szklany kielich i jego części można myć w zmywarce. Blender Artisan K400 działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych, sprzedawanych oddzielnie przez firmę KitchenAid. Daj się zainspirować do tworzenia i przechowania zmiksowanych mas w różnych porcjach i zabieraj je ze sobą. Wybierz butelkę/bidon o pojemności 500 ml (by zabierać ze sobą koktajle i soki w dowolne miejsca), przydatne małe pojemniki o pojemności 200 ml, wyciskacz do cytrusów o pojemności 1 l lub plastikowy kielich o pojemności 1,6 l niezawierający BPA do większych porcji. Zamknij

Akcesoria do blenderów

Perfekcyjny smak dzięki blenderowi Artisan K400

ODKRYJ GO

Lista życzeń

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń.

Otwórz konto

Wybierz inny produkt

Porównaj

Porównaj produkty

Nie możesz kupić więcej niż 3 produkty. Usuń jeden produkt przed dodaniem kolejnego.